امروز ۲۹ ام تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۷ ب.ظ
  • کد خبر: 23480
  • گروه : گیلان
  • تاریخ انتشار: ۷ام فروردین ۱۳۹۸
صبح امروز نماینده اورژانس کشور و هیات همراه از واحد های ستادی و عملیاتی اورژانس 115 گیلان بازدید کردند.

صبح امروز نماینده اورژانس کشور و هیات همراه از واحد های ستادی و عملیاتی اورژانس ۱۱۵ گیلان بازدید کردند.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی گیلان نماینده سازمان اورژانس کشورآقای اسماعیل فراهانی به همراه مسئولین ستادی در دوازدهمین روز از طرح سلامت نوروز ۹۸ ، از روند ارائه خدمات در اورژانس ۱۱۵ گیلان بازدید کردند.
اسماعیل فراهانی در این بازدید ضمن تبریک سال نو با همکاران حاضر در شیفت از  واحد های ستادی،‌ عملیاتی،‌ واحد پایش مراقبت های درمانی،‌ ارتباطات و EOC مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی از نزدیک دیدار داشته و سپس در پایگاه شماره ۱ شهرستان رشت حضور پیدا کرده و از نزدیک شاهد زحماتشان بودند.

در این دیدار ریاست مرکز اورژانس گیلان به تشریح برنامه های انجام یافته در سال ۹۷ و برنامه های در دست اجرا پرداخت. در ادامه نماینده سازمان اورژانس کشور از چند پایگاه اورژانس شهر رشت بازدید کرد.

این بازدید ها از سمت غرب استان گیلان و از منطقه فوریتهای پزشکی آستارا شروع شد و نماینده ساز مان اورژانس کشور چندین پایگاه اورژانس را در این مسیر مورد بازرسی قرار دادند.

لازم به ذکر است اورژانس گیلان از ابتدای طرح سلامت نوروزی ۷هزار و ۷۹۶ ماموریت انجام داده و ایستگاه های سلامت در کل استان تا به امروز به ۲هزار و ۴۶ مسافر نوروزی ارائه خدمت کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.