امروز ۶ ام فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۶:۳۴ ب.ظ
مانور ۲ سالانه طرح اضطراری فرودگاه بین المللی بیرجند با حضور پر رنگ اورژانس 115 در کنار سایر دستگاه های امدادی در محل این فرودگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و ستاد اطلاع رسانی اورژانس کشور در مرکز بیرجند، مانور ۲ سالانه طرح اضطراری فرودگاه بین المللی بیرجند با حضور پر رنگ اورژانس ۱۱۵ در کنار سایر دستگاه های امدادی در محل این فرودگاه برگزار شد.

هدف از برگزاری مانور طرح اضطراری در فرودگاه بین المللی بیرجند، هماهنگی و سازماندهی دستگاه‌ها باخطرات احتمالی و ارزیابی توانایی‌ها و با هدف تمرین وظایف دستگاه‌های ذیربط هنگام بحران است  و این مانور با همکاری  اورژانس، هلال احمر ،پزشکی قانونی، ارگان‌های نظامی و انتظامی برگزار شد و فرآیند های خاموش کردن آتش ، امداد و نجات ، تریاژ و اولویت بندی ، ارایه خدمات فوریتهای پزشکی و انتقال مصدومین  ،هماهنگی‌های انتقال اجسادو … تمرین شد.

اورژانس ۱۱۵ بیرجند با ۱ دستگاه اتوبوس آمبولانس ، ۵ دستگاه آمبولانس،۲ دستگاه خودروی فرماندهی عملیات ، ۱دستگاه موتورولانس و ۲۰ کارشناس فوریتهای پزشکی در این مانور شرکت نمود .

هادی سلامی ، مدیرکل فرودگاه های خراسان جنوبی ضمن تقدیر از همکاری و حضور پر رنگ اورژانس ۱۱۵ در برگزاری مانور بیان داشت : این تمرینات برای این است که ارتباطاتمان را با یکدیگر حفظ کرده و هماهنگ باشیم و همچنین وحدت فرماندهی را نیز چک کنیم و قوانینی لحاظ شود و طبق ارزیابی اولیه این مانور بسیار خوب انجام شده و نقاط مثبت بسیار زیاد بوده است.

    

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.