امروز ۲۶ ام مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۴ ب.ظ
  • کد خبر: 23717
  • گروه : گیلان
  • تاریخ انتشار: ۱۰ام فروردین ۱۳۹۸
مدیر مرکز اورژانس 115 گیلان از انجام 8 هزار و 273ماموریت توسط پرسنل فوریتهای پزشکی گیلان از ابتدای شروع طرح سلامت نوروزی خبر داد

به گزارش روابط عمومی مرکز اورژانس گیلان،مدیر مرکز اورژانس ۱۱۵ گیلان از انجام ۸ هزار و ۲۷۳ماموریت توسط پرسنل فوریتهای پزشکی از ابتدای شروع طرح سلامت نوروزی خبر داد.

دکتر پیمان اسدی در خصوص ماموریتهای انجام شده در این بازه زمانی گفت: از شروع طرح (۲۵ اسفند لغایت ۱۰ فروردین ماه ۹۸) اورژانس گیلان موفق به انجام ۸ هزار و ۲۷۳ماموریت شده است که از این بین تعداد ۱ هزار و ۸۲۳ نفر در بیمارستان های استان بستری شده اند.

وی با اشاره به تعداد ۲هزار و ۸۷۴ مورد ماموریت غیر ترافیکی افزود: بیشترین موارد اعزام در ماموریتهای غیر ترافیکی مربوط به مشکلات قلبی و تنفسی بوده است.همچنین۸۵۰ مورد نیز ماموریتهای ترافیکی را شامل می شود که از این بین ۴۳۱ ماموریت درون شهری و ۴۰۵ ماموریت جاده ای بوده است.

مدیر اورژانس گیلان در خصوص کمپ های سلامت نوروزی گفت:۲هزار و ۱۱۶ نفر به کمپ های سلامت مراجعه کرده و خدمات فوریتهای پزشکی را دریافت نموده اند

وی در خاتمه گفت:اورژانس ۱۱۵ گیلان با تشکیل کمیته پایش نوروزی با هدف نظارت دقیق و کیفی بر فرایند های در حال انجام در پایگاه های اورژانس گیلان و انجام بیش از ۲۰۰ مورد پایش از زمان شروع طرح سلامت نوروزی بر فعالیت های فوریتهای پزشکی نظارت کامل انجام داده است.

این طرح مطابق سنوات قبل با دستور وزارت محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ۲۵  اسفند ماه آغاز شده است و اورژانس گیلان با راه اندازی ۳۰ ایستگاه سلامت نوروزی و آماده باش ۶۲ پایگاه شهری و جاده ای خدمات خود را به مسافرین نوروزی که گیلان را جهت سفر های نوروزی انتخاب کرده اند ارائه می دهد.

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.