امروز ۲۵ ام تیر ۱۳۹۸ ساعت ۸:۳۸ ب.ظ
بیشترین تعداد ماموریت استان بزرگ خراسان رضوی در حوزه اورژانس ۱۱۵ مشهد انجام شده است

🚑۵۸ درصد ماموریتهای اورژانس خراسان رضوی مربوط به مشهد است🚑

مسئول روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی مشهد طی گفتگو با رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اعلام کردند که به تنهایی سهم ۵۸ درصدی از کل ماموریتهای اورژانس ۱۱۵ را در خراسان رضوی طی تعطیلات نوروزی تاکنون به خود اختصاص داده است.
دکتر رضا وفایی نژاد روز یکشنبه در گفت و گو با روابط عمومی افزود: در چارچوب ‘طرح بسیج سلامت نوروزی’ اورژانس خراسان رضوی از ۲۵ اسفند گذشته تا نهمین روز فروردین ماه جاری ۱۵ هزار و ۲۷۵ ماموریت را در ارتباط با تصادفات رانندگی و دیگر حوادث انجام داده است. 
وی ادامه داد: هشت هزار و ۸۹۰ مورد از این ماموریتهای اورژانس ۱۱۵ در محدوده مشهد صورت گرفته است. 
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: در چارچوب فعالیت اورژانس ۱۱۵ خراسان رضوی طی این مدت هشت هزار و ۸۲۵ نفر به بیمارستانها و مراکز درمانی منتقل شده اند. 
وی به سهم ۵۰ درصدی اورژانس ۱۱۵ مشهد در انتقال مصدومان و بیماران به بیمارستانها اشاره و بیان کرد: در قالب طرح بسیج سلامت نوروزی از ابتدای تعطیلات جاری تاکنون چهار هزار و ۴۴۸ بیمار به بیمارستانها در سطح کلانشهر مشهد انتقال یافته اند. 
طرح بسیج سلامت نوروزی اورژانس ۱۱۵ خراسان رضوی با همکاری دانشکده و دانشگاههای علوم پزشکی مستقر در خراسان رضوی تا هفدمین روز فروردین ماه جاری ادامه دارد. 
شش دانشکده و دانشگاه علوم پزشکی شامل مشهد، نیشابور، تربت حیدریه، تربت جام، گناباد و سبزوار در استان شش میلیون و ۴۰۰ هزار نفری خراسان رضوی فعالیت دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.