امروز ۳ ام شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۲ ب.ظ
مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی از تصادف پراید با پژو و مصدوم شدن ۷ نفر در کاکان و امدادرسانی اورژانس هوایی گچساران و یاسوج برای ۳ بیمار در استان خبرداد.

۷ مصدوم در پی تصادف دو خودروی پراید و پژو در کاکان/ سه سورتی پرواز بالگرد اورژانس هوایی کهگیلویه و بویراحمد برای نجات ۳ بیمار
مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی از تصادف پراید با پژو و مصدوم شدن ۷ نفر در کاکان و امدادرسانی اورژانس هوایی گچساران و یاسوج برای ۳ بیمار در استان خبرداد.
به گزارش روابط عمومی اورژانس استان جلال پوران فرد افزود در ساعت ۱۸ و ۲۶ دقیقه شنبه شب ۱۰ فروردین ۹۸ طی اعلام گزارشی مبنی بر تصادف خودروی پراید با پژو در محور یاسوج به کاکان به مرکز دیسپچ یاسوج بلافاصله اورژانس کاکان و مادوان به محل اعزام شدند.
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی تصریح کرد: این حادثه ۷ مصدوم در پی داشت که بعداز اقدامات پزشکی توسط دو آمبولانس به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال داده شدند
پوران فرد بابیان اینکه امروز اورژانس هوایی یاسوج و گچساران به ۳ بیمار نیازمند به خدمات اورژانسی امدادرسانی کرده افزود : دو بیمار توسط اورژانس هوایی گچساران و یک بیمار توسط اورژانس هوایی یاسوج به مراکز درمانی انتقال داده شدند.
مدیر حوادث علوم پزشکی در تشریح هر سه بیمار افزود: امدادرسانی اول توسط اورژانس گچساران برای بیمار ۷۰ ساله دچار ومشکلات قلبی در روستای بیدک صورت گرفت
وی نیز بابیان اینکه پرواز دوم توسط بالگرد گچساران برای بیمار دچار شکم حاد در روستای بی بی حکیمه صورت گرفت، افزود سومین پرواز توسط اورژانس هوایی یاسوج در روستای نرماب چیتاب برای آقای دچار کاهش سطح هوشیاری صورت گرفت که بعد از ارایه خدمات پزشکی به بیمارستان انتقال داده شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.