امروز ۳ ام شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۲ ب.ظ
تصادف وانت نیسان با پل راه آهن در کیلومتر 56 محور نیشابور-سبزوار یک مصدوم داشت که توسط بالگرد اورزانس نیشابور به بیمارستان انتقال داده شد.

به گزارش روابط عمومی و ستاد اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور در مرکز نیشابور: رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی نیشابور از اعزام بالگرد اورژانس ۱۱۵ برای نجات جان مصدوم حادثه ترافیکی در کیلومتر۵۶ محور قدیم نیشابور_سبزوار نزدیک روستای مرزان خبر داد.

دکترقاسم مشارموحد گفت: در ساعت ۱۰:۳۵ دو شنبه دوازده فروردین به دنبال تماس مرکز ارتباطات اورژانس ۱۱۵ نیشابور مبنی بر تصادف خودرو وانت نیسان با پل راه آهن روستای مرزان بلافاصه پایگاه جاده ای نصرآباد به محل حادثه اعزام شد.

متخصص طب اورژانس ادامه داد: پس از رسیدن آمبولانس به محل حادثه و ارزیابی اولیه مصدوم با توجه به وخامت حال مصدوم درخواست اعزام توسط بالگرد صورت می گیرد و مرکز ارتباطات اورژانس سریعا هماهنگی های لازم جهت اعزام بالگرد را انجام و بالگرد اورژانس به محل حادثه اعزام می شود.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی نیشابور افزود: مصدوم پس از انتقال توسط بالگرد در ورزشگاه تختی به آمبولانس پایگاه چهار شهری تحویل داده شده و تحت مراقبت به مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی ۲۲بهمن نیشابور انتقال داده شد.

دکتر مشارموحد در پایان از همکاران مرکز ارتباطات اورژانس ۱۱۵ نیشابور خانم ها مظفری و حسینی، پرسنل پایگاه جاده ای نصرآباد پورهدایتی و رضوی، پرسنل پایگاه چهار شهری آقایان زراعتکار و رحمانی، پرسنل اورژانس هوایی آقای گرمابی و پرسنل شیفت هوانیروز که در نجات جان این مصدوم تلاش نمودند تقدیر و تشکر نمود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.