امروز ۲۸ ام مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۶:۵۵ ق.ظ
  • کد خبر: 23935
  • گروه : ایلام
  • تاریخ انتشار: ۱۳ام فروردین ۱۳۹۸
چهل و هشت ساعت بحران سیل در استان ایلام و سربلندی اورژانس 115 استان. با توجه به هشدارهای سازمان هوا شناسی کشور و ورود سامانه بارشی به استان، اورژانس 115 ایلام بیش از پیش آماده و با تمامی امکانات به یاری هموطنان عزیز شتافتند.

به گزارش روابط عمومی و ستاد اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور در مرکز ایلام/ چهل و هشت ساعت بحران سیل در استان ایلام و سربلندی اورژانس ۱۱۵ استان.
با توجه به هشدارهای سازمان هوا شناسی کشور و ورود سامانه بارشی به استان، اورژانس ۱۱۵ ایلام بیش از پیش آماده و با تمامی امکانات به یاری هموطنان عزیز شتافتند.
آغاز بحران اعلام شده و درگیری استان با عامل طبیعی سیل از تاریخ یازدهم فروردین ماه ۹۸ بود که تا اکنون همکاران اورژانسی چه از راه زمینی و چه از راه هوایی در حال خدمت رسانی به هم استانی های عزیز می باشند.
بیشتر راه های ارتباطی داخلی و منتهی به استان های همجوار مسدود و کار درمان و انتقال را دو چندان دشوار کرده است.
لازم به ذکر است که تاریخ ۹۷/۱/۱۲ بالگرد استان در شرایط نامساعد جوی با چهار پرواز توانست تعداد ۱۲ نفر را از مرگ نجات دهد.
بالگرد ۱۱۵ استان با نجات ۹ نفر گیر افتاده در سیل (روستای چم مهر از توابع استان لرستان) و انتقال آنها به مناطق امن روز درخشانی را برای اورژانس آفرید. در این امداد و نجات، یک نفر مادر باردار وجود داشت که بسلامت انتقال داده شد.
در طول این روز ریاست مرکز استان نیز بجز شرکت در جلسه های مدیریت بحران و مصاحبه های خبری، پا به پای همکاران و شرکت در عملیات ها باعث قوت قلب برای آنان گردید.

انتهای خبر/.

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.