امروز ۱ ام آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۰ ب.ظ
دانشگاه علوم‌پزشکی بابل در ایام تعطیلات نوروزی، بالغ بر 16812 هزار نفر از شهروندان و هم وطنان

به گزارش روابط عمومی و ستاد اطاع رسانی سازمان اورژانس کشور در مرکز بابل :مراجعه ۱۶۸۱۲بیمار به مراکز درمانی این شهرستان بابل

 

رئیس سازمان اورژانس بابل و دبیر ستاد نوروزی دانشگاه علوم‌پزشکی بابل از مراجعه ۱۶۸۱۲بیمار به مراکز درمانی این شهرستان در روزهای پایانی سال و ایام تعطیلات خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بابل ، دکتر لعلی اظهار کرد: دانشگاه علوم‌پزشکی بابل در ایام تعطیلات نوروزی، بالغ بر ۱۶۸۱۲ هزار نفر از شهروندان و هم وطنان را تحت پوشش درمانی بخش اورژانس مراکز آموزشی و درمانی تابع دانشگاه علوم پزشکی بابل از تاریخ ۲۵اسفند تا ۱۰فروردین قرار داد.
وی افزود: ۱۴۱۰۳ نفر از مراجعه‌کنندگان به‌صورت سرپایی درمان شدند و ۲۷۰۹بیمار نیز در این مدت ضمن بستری شدن تحت درمان قرار گرفتند.
رئیس سازمان اورژانس بابل ودبیر ستاد نوروزی دانشگاه علوم‌پزشکی بابل ادامه داد: از ۱۹۳۵مسافری که به بیمارستان‌های تابع دانشگاه علوم‌پزشکی بابل مراجعه کردند حدود ۷۲ بیمار نیازمند پذیرش در مراکز درمانی بودند که با تلاش کادر درمانی به نحوی شایسته تحت درمان قرار گرفتند.
لعلی در پایان گفت: سازمان اورژانس ۱۱۵ بابل از ۲۵اسفند تا ۱۰فروردین ۱۰۳۴ماموریت انجام دادند که از این میان،۴۳۶ماموریت شهری، ۵۶۳ جاده‌ای، که ۸۰۸مورد غیرتصادفی و ۲۲۶تصادفی بود که از این تعداد ماموریت های شهری و جاده ای۴۶۰نفر به بیمارستان منتقل و بستری شدند.

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.