امروز ۲۶ ام تیر ۱۳۹۸ ساعت ۷:۴۳ ب.ظ
  • کد خبر: 24238
  • گروه : حوادث
  • تاریخ انتشار: ۱۶ام فروردین ۱۳۹۸
در پی تصادف 3 دستگاه خودروی سواری پژو،اسپورتیج و پراید در کیلومتر 20 محور اسلام آباد_جیرفت یک نفر فوت و یازده نفر مصدوم شدند.

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور در مرکز جیرفت:رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی جیرفت ازتصادف سه دستگاه خودروی سواری پژو،اسپورتیج و پراید در کیلومتر ۲۰  محور اسلام آباد _جیرفت خبر داد.

دکتر ابراهیم محمدی گفت: در ساعت ۲۱:۱۴ دقیقیه پنج شنبه ۱۵ فروردین ۹۸ در پی تماس با مرکز ارتباطات اورژانس ۱۱۵ جیرفت مبنی بر تصادف سه دستگاه خودروی سواری با یکدیگر بلافاصله ۳ دستگاه آمبولانس از پایگاه های بهادرآباد ، اسلام آباد و جهاد آباد به محل حادثه اعزام شدند.که اولین تیم امدادی اورژانس در مدت زمان کمتر از ۶ دقیقه به محل حادثه رسیده و اقدامات درمانی و تریاژ صحنه را آغاز نمود.

دکتر محمدی اضافه کرد: در این حادثه یک نفر به دلیل شدت جراحات وارده قبل از رسیدن تیم های امدادی اورژانس ۱۱۵ فوت و یازده نفر دیگر مصدوم شدند. که یازده مصدوم این حادثه پس از دریافت خدمات اولیه درمانی جهت ادامه روند درمان توسط اورژانس ۱۱۵ به بیمارستانهای امام خمینی(ره) جیرفت و ۱۲ فروردین کهنوج منتقل شدند.

 

 

 

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.