امروز ۳۱ ام تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۱ ب.ظ
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی از مسمومیت 4 نفر با گاز منواکسید کربن و نجات جان 3نفر از مسومین از مرگ حتمی با تلاش تکنسینهای اورژانس 115 در شهر مادوان خبر داد.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی از مسمومیت ۴ نفر با گاز منواکسید کربن و نجات جان ۳نفر از مسومین از مرگ حتمی با تلاش تکنسینهای اورژانس ۱۱۵ در شهر مادوان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اورژانس۱۱۵ استان جلال پوران فرد بابیان اینکه این اتفاق در ساعت ۲۰ و ۵۹ دقیقه امروز جمعه ۱۶ فروردین ۹۸ در شهر مادوان به اورژانس ۱۱۵ گزارش شد، افزود: خوشبختانه با تلاش تکنسینهای اورژانس ۳ نفر از مرگ حتمی نجات پیدا کردند و۱ نفر نیز قبل از رسیدن کد متاسفانه جان باخته بود.
مدیرحوادث دانشگاه علوم پزشکی تصریح کرد : هر ۳ مسموم گاز منواکسیدکربن که حدود ۲۲ الی ۲۴ سال بود با وضعیت بدحال تحویل بیمارستان امام سجاد ع شدند. مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی با بیان اینکه بلافاصله با اعلام این خبر ۲ آمبولانس از منطقه ۱و۲ شهری یاسوج به محل اعزام شد افزود : ۱ نفر از مسمومین قبل از رسیدن تکنسینها هیچ گونه علایم حیاتی نداشت ولی سه مسمومین جوان دیگر با تلاش سریع و به موقع تکنسینهای اورژانس در باز کردن راه هوایی و اقدامات سریع پزشکی از جمله اکسیژن درمانی از مرگ حتمی نجات پیدا کردندو به بیمارستان امام سجاد یاسوج انتقال داده شدند.
وی افزود : این ۴ جوان در در منزلی در مادوان علیا در خواب بودند که دچار چنین مشکلی شده بودند و به محضی دیدن این افراد با اورژانس ۱۱۵ تماس گرفته بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.