امروز ۱ ام آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۴ ب.ظ
جلسه مدیریت بحران در خصوص سیل اخیر در ستاد هدایت عملیات بحران دانشگاه تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی و ستاد اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور در مرکز اهواز ،بنا بر اعلام استانداری خوزستان در خصوص آماده باش کلیه ادارات و سازمانهااین مرکز بنا به دستور مدیریت مرکز تشکیل جلسه بحران داد.

جلسه ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه به ریاست مدیر مرکزتشکیل شد.

در ابتدای جلسه آقای دکتر میرخشتی مدیر مرکز ضمن خوش آمدگویی به حاضرین هدف از تشکیل جلسه را آمادگی تمامی واحدهای عملیاتی و ستادی مرکزمدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی جهت اعزام به مناطق سیل زده با تمام امکانات دانست.

ایشان افزودند:با توجه به جلسه ستاد مدیریت بحران استانداری که در ساعت ۲ بامداد در استانداری خوزستان تشکیل شد و همچنین جلسه امروز صبح  هیئت رئیسه دانشگاه  در خصوص آماده باش کلیه واحدهای دانشگاه علوم پزشکی اهواز جهت سیل اخیر باید تمامی امکانات و تجهیزات مرکز اورژانس ۱۱۵  استان را جهت خدمت رسانی به سیل زدگان بسیج نمائیم.

دکتر میرخشتی در ادامه افزود:با توجه به اعلام سازمان اورژانس کشور در خصوص اعزام نیروهای کمکی از سایر استانها  باید در وهله نخست از تمام توان نیروها و امکاناتی که استان در اختیار دارد استفاده نمائیم ور در صورت نیاز از سایر استانها درخواست نیروی کمکی کنیم تا بتوانیم خدمات درمانی کاملی را در اختیار سیل زدگان قرار دهیم.

 

در پایان جلسه موارد زیر به تصویب رسید:

اعزام تیمهای پشتیبان از مرکز استان به مناطق سیل زده

ارسال داروو تجهیزات مورد نیاز به شهرستانهای سیل زده

هماهنگی جهت اعزام کارشناس و تکنسین از بقیه شهرستانها به مناطق سیل زده

اعزام آمبولانس بهمراه تکنسین و امدادگر به مناطق سیل زده

آمادگی اورژانس هوایی جهت اعزام به مناطق سیل زده

آماده باش کلیه پایگاههای شهری و جاده ای و همچنین کلیه پرسنل عملیاتی و ستادی

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.