امروز ۲۸ ام مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۵:۵۱ ق.ظ
  • کد خبر: 24458
  • گروه : حوادث
  • تاریخ انتشار: ۱۸ام فروردین ۱۳۹۸
جلسه دکتر کولیوند رئیس سازمان اورژانس کشور با هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ صبح امروز ۱۸ فروردین ۹۸ جلسه دکتر کولیوند رئیس سازمان اورژانس کشور با هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با محوریت امدادرسانی به سیل زدگان استان خوزستان برگزار شد.

دکتر کولیوند با اشاره به آمادگی کامل سازمان اورژانس کشور در خصوص اعزام بیماران به بیمارستان های استان های دیگر گفت: با اعلام آماده باش به تمامی بیمارستان های کل کشور ، اورژانس هوایی سازمان اورژانس کشور برای انتقال بیماران بستری در بیمارستان های خوزستان جهت تسریع و بهبود روند درمان مصدومان احتمالی در آمادگی کامل است و نباید روند امدادرسانی تحت الشعاع شلوغی بیمارستان ها قرار گیرد.

رئیس سازمان اورژانس کشور به حضور نیرو های پزشکی، فوریت های پزشکی، پرستاری و بهداشتی جهت خدمت رسانی در کمپ های سلامت وزارت بهداشت جهت حمایت های روحی و روانی و امدادسانی به مصدومان تاکید و در صورت نیاز از طریق EOC وزارت بهداشت نیرو جهت خدمت رسانی اعزام خواهد شد.

وی افزود ؛ با توجه به بازدید های صورت گرفته از بیمارستان های اهواز و همچنین ارزیابی های انجام شده از ۱۷۴ روستای استان خوزستان که در معرض آسیب های سیل هستند، ۵ دستگاه اتوبوس آمبولانس و ۲ فروند بالگرد اورژانس هوایی دیگر علاوه بر ۳۰ دستگاه آمبولانس که از قبل اعزام شده جهت تسریع در خدمت رسانی به این استان اعزام خواهد شد.

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.