امروز ۲۶ ام تیر ۱۳۹۸ ساعت ۷:۵۹ ب.ظ
  • کد خبر: 24536
  • گروه : حوادث
  • تاریخ انتشار: ۱۸ام فروردین ۱۳۹۸
رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی گناباد از انجام 955 ماموریت در طرح امداد نوروزی گناباد خبر داد.

رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی گناباد از انجام ۹۵۵ ماموریت در طرح امداد نوروزی گناباد خبر داد.

دکتر امین زمانی با بیان این که ۹۵۵ ماموریت توسط کارشناسان فوریتهای پزشکی گناباد در طرح امداد نوروزی انجام شده گفت : از مجموع ماموریت های ثبت شده تعداد ۱۷۲ مورد ماموریت ترافیکی و‌تعداد ۷۸۳ مورد ماموریت غیرترافیکی بود.

دکتر زمانی با اشاره به عملکرد مطلوب امدادرسانی اورژانس ۱۱۵ گناباد در طرح امدادنوروزی خاطر نشان کرد : از مجموع ماموریت های اورژانس گناباد دراین مدت ۵۴۸ بیمار به بیمارستان های علامه بهلول گنابادی و آیت الله مدنی بجستان انتقال یافتند که از این تعداد ۱۳۸ مورد از مصدومان حوادث ترافیکی بودند.

وی در ادامه گفت : کارشناسان فوریت های پزشکی در مجموع ۱۸۷ مورد درمان درمحل انجام دادند که ازاین تعداد ۲ مورد مربوط به ماموریت های ترافیکی بود.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی گناباد افزود : خوشبختانه امسال در ماموریت های انجام شده تلفات جاده ای نداشتیم که این مهم نشان از همکاری و رعایت اصول ایمنی در رانندگی توسط هموطنان عزیز بوده است.

دکتر زمانی در پایان گفت : مرکز اورژانس ۱۱۵ دانشگاه علوم پزشکی گناباد با ۱۵ پایگاه اورژانس شهری و جاده ای و یک پایگاه اورژانس هوایی به مردم شهرستان های گناباد و بجستان خدمت رسانی می کند و با راه اندازی اورژانس هوایی گناباد نیزعلاوه بر گناباد و بجستان به تمام شهرستان های تا شعاع ۱۵۰ کیلومتر گناباد در جنوب استان خراسان رضوی امدادرسانی می کند.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.