امروز ۲۹ ام بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۷:۴۶ ق.ظ
مراجعه 24417بیمار به مراکز درمانی این شهرستان در روزهای پایانی سال و ایام تعطیلات خبر داد
image_print

پایان طرح سلامت نوروزی با ۲۴۴۱۷مراجعه کننده به مراکز درمانی تابع دانشگاه علوم پزشکی بابل

 

رئیس سازمان اورژانس بابل و دبیر ستاد نوروزی دانشگاه علوم‌پزشکی بابل از مراجعه ۲۴۴۱۷بیمار به مراکز درمانی این شهرستان در روزهای پایانی سال و ایام تعطیلات خبر داد
به گزارش روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بابل ، دکتر لعلی اظهار کرد: دانشگاه علوم‌پزشکی بابل در ایام سلامت نوروزی، بالغ بر ۲۴۴۱۷ هزار نفر از شهروندان و هم وطنان را تحت پوشش درمانی بخش اورژانس مراکز آموزشی و درمانی تابع دانشگاه علوم پزشکی بابل از تاریخ ۲۵اسفند۱۳۹۷ تا ۱۶فروردین۱۳۹۸ قرار داد.
وی افزود: ۲۰۵۶۲ نفر از مراجعه‌کنندگان به‌صورت سرپایی درمان شدند و ۳۸۶۲بیمار نیز در این مدت ضمن بستری شدن تحت درمان قرار گرفتند.
رئیس سازمان اورژانس بابل ودبیر ستاد نوروزی دانشگاه علوم‌پزشکی بابل ادامه داد: از ۳۱۵۸مسافری که به بیمارستان‌های تابع دانشگاه علوم‌پزشکی بابل مراجعه کردند حدود ۹۹ بیمار نیازمند پذیرش در مراکز درمانی بودند که با تلاش کادر درمانی به نحوی شایسته تحت درمان قرار گرفتند.
لعلی در پایان گفت: سازمان اورژانس ۱۱۵ بابل از ۲۵اسفند تا ۱۶فروردین ۱۵۲۷ماموریت انجام دادند که از این میان،۶۱۹ماموریت شهری، ۸۳۱ جاده‌ای، که ۱۲۱۰مورد غیرتصادفی و ۳۱۷تصادفی بود که از این تعداد ماموریت های شهری و جاده ای۶۵۷نفر به بیمارستان منتقل و بستری شدند.

عضو می شم

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.