امروز ۳۱ ام تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۸ ب.ظ
مدیرحوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد گفت : 439 ماموریت  از شروع طرح نوروز98 تا پایان طرح در شهرستان بهمئی  توسط اورژانس 115  این شهرستان انجام گرفته است.

مدیرحوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد گفت : ۴۳۹ ماموریت  از شروع طرح نوروز۹۸ تا پایان طرح در شهرستان بهمئی  توسط اورژانس ۱۱۵  این شهرستان انجام گرفته است.

به گزارش روابط عمومی اورژانس استان، جلال پوران فرد بابیان اینکه این ماموریتها از مورخه ۲۵اسفند۹۷الی۱۶فروردین۹۸ انجام گرفته است افزود: در این مدت ۷ فقره تصادف در شهرستان بهمئی رخ داده است که ۱۶ نفر مصدوم و ۱ نفر که راکب موتورسیکلت بود جان خود را از دست داد.

رئیس اورژانس ۱۱۵ استان کهگیلویه وبویراحمد ۱۶۲ مورد از اعزام  های اورژانس۱۱۵ در این شهرستان را غیرترافیکی و ۶ مورد دیگر را مزاحمت تلفنی و آدرس های سرکاری  اعلام کرد و افزود:  ضمن اینکه  مزاحمتهای تلفنی سبب میشود که وقت برای نجات جان بیمار شما به تاخیر افتاده شود اضافه کرد : امیدوار هستیم که کسانی که برای اورژانس مزاحمت تلفنی یا آدرسهای  غیر واقعی به اورژانس میدهند این حس را  نسبت به خود پیدا کنند که ممکن است همان لحظه ای که برای اورژانس مزاحمت تلفنی ایجاد کرده ا ند نیز ا از نزدیکان خود دچار مشکل گردیده و و تقضای کمک کنند ولی بعلت مشغول بودن تلفن موفق به تماس نباشند و جان عزیزترین خود بخطر بیفتد.

مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی ادامه داد: از مجموع ماموریتهای انجام شده  توسط اورژانس ۸۹ مورد در محل بعداز ارائه خدمات اورژانسی مداوای سرپایی و ۸۶ مورد نیز به مراکز درمانی این شهرستان انتقال داده شدند.

پوران فرد با اشاره به اینکه یک چادر سلامت در منطقه گردشگری و شلوغ در محور لیکک به ممبی واقع در تنگ ماغر جهت ارایه خدمات پزشکی به مسافرین و گردشگران نوروزی برپا شده بود تصریح کرد: در طول این مدت ۳۶۱ نفر به این مکان مراجعه کرده اند که توسط تکنسینهای مستقر در این ایستگاههای سلامت  فشار خون و قند خون این بیماران چک شده و درصورت نیاز به مراکز درمانی ارجاع داده میشدند.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیرحوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد ضمن خسته نباشید به پرسنل اورژانس ۱۱۵ شهرستان بهمئی افزود: این شهرستان دارای ۱ پایگاه شهری و ۲ پایگاه جاده ای و ۱ مرکز ارتباطات تلفنی در مجموع با ۱۵ پرسنل بطور شبانه روزی آماده خدمت به هموطنان عزیز و مردم خون گرم شهرستان بهمئی می باشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.