امروز ۱ ام آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۹ ب.ظ
طبق نظر سنجی برگزار شده رضایت مردم از خدمت رسانی در نوروز 98؛ اورژانس بجستان به عنوان موفق ترین ارگان در رتبه برترخدمت رسانی قرار گرفت.

کانال اخباربجستان، در جهت بررسی ارگان های موفق شهری در نوروز۹۸ نظرسنجی برگزار نمود، تا نظرات و نحوه خدمت رسانی ارگان ها را از دید مردمی ارزیابی نماید.

طبق نظر سنجی برگزار شده رضایت مردم از خدمت رسانی در نوروز ۹۸؛ اورژانس بجستان به عنوان موفق ترین ارگان در رتبه برترخدمت رسانی قرار گرفت که جادارد از تمامی تلاش و زحمات فرشتگان نجات این ارگان مردمی تقدیر و تشکر نمود.
اداره ورزش و جوانان و نیروی انتظامی بجستان به ترتیب در جایگاه دوم و سوم نظر سنجی قرار گرفتند
دکتر امین زمانی ریاست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مسئول و پرسنل اورژانس بجستان گفت: خداوند را شاکریم که اورژانس ۱۱۵ توانسته به جایگاه اصلی خود در نظر سنجی مردمی دست یابد و این مهم ممکن نبود جز در سایه تلاش و زحمات پرسنل خدوم و زحمتکش اورژانس ۱۱۵ که به عنوان خط مقدم درمان به جای حضور در کنار خانواده ،خدمت به هموطنان را ترجیح داده و با جان و دل در راستای هدف اصلی خود قدم برداشتند.
دکتر زمانی در ادامه از زحمات تمامی پرسنل اورژانس ۱۱۵ گناباد و بجستان تقدیر و تشکر کرد و برای آنها آروزی سالی خوش و پربرکت نمود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.