امروز ۳۱ ام تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۱ ب.ظ
  • کد خبر: 24876
  • گروه : نیشابور
  • تاریخ انتشار: ۲۲ام فروردین ۱۳۹۸
اعزام مادر باردار و خانم هفتاد ساله دچار آسیب به علت سقوط، از روستای برزنون در 70 کیلومتری نیشابور، توسط بالگرد اورزانس هوایی صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی و ستاد اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور در مرکز نیشابور: رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی نیشابور از اعزام بالگرد اورژانس ۱۱۵ به روستای برزنون در ۷۰  کیلومتری نیشابور جهت انتقال مادر باردار و خانم هفتاد ساله با آسیب به علت سقوط خبر داد.

دکترقاسم مشارموحد گفت: در ساعت ۱۳:۱۷ پنج شنبه بیست و دوم فروردین ماه به دنبال تماس با مرکز ارتباطات اورژانس ۱۱۵ نیشابور مبنی بر انتقال مادر باردار و خانم هفتاد ساله دچار آسیب به علت سقوط در روستایی برزنون، آمبولانس پایگاه جاده ای کلاته محمدجان به محل اعزام شد.

متخصص طب اورژانس ادامه داد: پس از بررسی و معاینه مادر باردار و مصدوم جهت انتقال به بیمارستان، درخواست اعزام توسط بالگرد صورت می گیرد که پس از هماهنگی توسط مرکز ارتباطات، بالگرد به محل در خواست اعزام می شود.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی نیشابور افزود: پس از انتقال مددجویان به نیشابور مادر باردار توسط یک دستگاه آمبولانس به مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی حکیم و مصدوم توسط آمبولانس به مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی ۲۲بهمن نیشابور انتقال داده شد.

دکتر قاسم مشارموحد در پایان از پرسنل مرکز ارتباطات خانم ها: حسینی و گوهرجو پرسنل پایگاه اورژانس هوایی: حسن اردمه پایگاه اورژانس جاده ای کلاته محمدجان: علی عزیزی آبادی و سید رضا حسینی،پایگاه پنج شهری: خیاط مطلق و رضوی،پایگاه شش شهری: شاکری و شفیعی تقدیر و تشکر نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.