امروز ۱ ام آبان ۱۳۹۸ ساعت ۹:۴۵ ب.ظ
مدیر حوادث و فوریتهای پزشکی اهواز از انتقال چهار بیمار بد حال از مناطق سیل زده استان به بیمارستانهای اهواز خبر داد

به گزارش روابط عمومی و ستاد اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور در مرکز اهواز دکتر شهیار میرخشتی از اعزام بالگرد های اورژانس هوایی جهت انتقال بیماران اوژانسی از مناطق سیل زده سوسنگرد،حمیدیه،الهایی و شهرستان باوی به ببمارستان های اهواز در تاریخ ۲۲ فروردین خبر دادند. مدیر حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم‌پزشکی اهواز افزودند : اولین ماموریت در ساعت ۱۳:۱۵ انتقال مادر باردار از پادگان شهید عاشوری حمیدیه به بیمارستان امام خمینی اهواز بوده که بیمار با مراقبتهای لازم تحویل بخش مربوطه داده شد.
دومین ماموریت اعزام بالگرد به بیمارستا ن نفت سوسنگرد جهت انتقال بیمار خانم با مشکلات پس از زایمان بوده که در ساعت ۱۳:۴۶ بالگرد اعزام و در کمترین زمان به بیمارستان امام خمینی اهواز منتقل شد .

 

دکتر میرخشتی درادامه از اعزام سومین بالگرد به شهرستان باوی روستای سیل زده عماشیه یک جهت انتقال بیمار خانم با مشکل C.V.A(سکته مغزی)بوده که در ساعت ۱۴:۰۰ بالگرد اعزام و پس از تحویل بیمار و اقدامات لازم به بالگرد منتقل و به بیمارستان گلستان اهواز انتقال داده شد.
ایشان در پایان افزودند: ماموریت چهارم اورژانس هوایی انتقال بیمار عقرب گزیده بابالگرد در ساعت ۱۷:۳۵ از روستای جنادله شیخ طعمه منطقه الهایی به اهواز بود.

 

 

انتهای پیام/

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.