امروز ۲۶ ام تیر ۱۳۹۸ ساعت ۸:۲۷ ب.ظ
مدیر حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم‌پزشکی اهواز از درمان ۱۸۸۱ نفر بیمار در مناطق سیل زده خبرداد

به گزارش روابط عمومی و ستاد اطلاع رسانی سازمان اورژانس  کشور درمرکز اهواز،دکتر شهیار میرخشتی از انجام خدمات درمانی به ۱۸۸۱ نفر از بیماران در مناطق سیل زده خبردادند.

ایشان افزودند : مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی از اولین روز خدمات رسانی به سیل زدگان بصورت شبانه روزی خدمات درمانی را به بیماران نیازمند ارائه داده که با حضور نیروهای کمکی اعزامی از دیگر استانها هیچگونه مشکلی نداشتیم.

مدیر حوادث و فوریتهای پزشکی اهواز افزود:باهماهنگی سازمان  اورژانس کشور اکیپهای درمانی با تجهیزات کامل با اتوبوس آمبولانس و آمبولانس  از استانهای تهران، کردستان، کرمان، بوشهر، کرمانشاه،کاشان،اراک،همدان،اصفهان،تبریز،وقم به مناطق سیل زده استان خوزستان اعزام شدند که در اردوگاهها و مراکز درمانی شهرهای اهواز،سوسنگرد،هویزه، حمیدیه و الهایی بصورت شبانه روزی در حال خدمات رسانی میباشند.

دکتر میرخشتی در ادامه افزود: از ۱۸۸۱ نفر بیمار سوسنگرد ۹۷۴ نفر هویزه ۶۳۲،حمیدیه،۱۵۴،الهایی ۶۷و اهواز ۵۴ نفر بیمار داشتندکه ماموریتهای ترافیکی ۲ نفر و ماموریتهای غیر ترافیکی ۱۸۷۹ مورد بودند که ۱۴۶ نفر به بیمارستانهای اهواز اعزام شدند و ۱۷۳۵ نفر در محل تحت درمان قرار گرفتند.

 

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.