امروز ۲۹ ام تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۷ ب.ظ
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد گفت: در 24 ساعت گذشته در کهگیلویه و بویراحمد 17 فقره تصادف رخ داده است که   26 مصدوم  توسط اورژانس امداد رسانی شده است.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در کهگیلویه و بویراحمد ۱۷ فقره تصادف رخ داده است که   ۲۶ مصدوم  توسط اورژانس امداد رسانی شده است.

به گزارش روابط عمومی اورژانس استان جلال پوران فرد بابیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته اورژانس در مجموع ۱۰۳ مامریت مختلف  در استان انجام داده است افزود: از این تعدا ماموریت  ۱۷مورد  تصادف در شهر و جاده رخ داده است ،که  ۲۶ مصدوم بر جا گذاشته است.

مدیرحوادث دانشگاه تصریح  کرد: از مجموع تصادفات ۲۴ ساعت گذشته ۱۱ فقره تصادف با ۱۳ مصدوم مربوط به شهر و ۶ فقره تصادف با ۱۳ مصدوم  مربوط به جاده میباشد.

وی ادامه داد: از تعدادمصدومان ترافیکی ۴ مصدوم در محل حادثه مداوای سرپایی و ۲۲ مصدوم توسط آمبولانسهای اورژانس بعدازارایه خدمات اورژانسی به بیمارستانها در سطح استان انتقال داده شدند.

مدیر حوادث فوریتهای پزشکی نیز از تصادف حوالی ساعت ۸ صبح امروز در محور یاسوج به اصفهان روستای سمرون  اشاره کرد و افزود : این تصادف با برخورد ال۹۰ با پژو۴۰۵ و تریلی رخ داد که هر سه راننده خودرو دچارمصدومیت شدند که بعداز ارائه خدمات پزشکی درمحل توسط اورژانس پاتاوه آقایان یعقوبی و میرباقری  درمان سرپایی شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.