امروز ۲۸ ام دی ۱۳۹۸ ساعت ۹:۱۸ ب.ظ
کودک یک ساله دچار کاهش هوشیاری توسط بالگرد اورژانس نیشابور از روستای گلبین از 80 کیلومتری نیشابور به بیمارستان انتقال یافت.
image_print

به گزارش روابط عمومی و ستاد اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور در مرکز نیشابور: رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی نیشابور از اعزام بالگرد اورژانس ۱۱۵ نیشابور جهت انتقال کودک یک ساله از روستای گلبین در ۸۰ کیلومتری نیشابور خبر داد.

دکترقاسم مشارموحد  گفت: در ساعت ۱۲:۱۵ سه شنبه ۲۷ فروردین ماه به دنبال تماس با مرکز ارتباطات اورژانس ۱۱۵ نیشابور مبنی بر مسمومیت و کاهش هوشیاری پسر بچه یک ساله، آمبولانس پایگاه جاده ای عبدالله گیو به روستای گلبین اعزام شد.

متخصص طب اورژانس ادامه داد: پس از رسیدن آمبولانس و معاینه کودک توسط تکنسین های اورژانس با توجه به وخامت حال مصدوم درخواست انتقال با بالگرد به مرکز ارتباطات اورژانس ارسال و بالگرد پس از هماهنگی به محل اعزام شد.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی نیشابور ادامه داد: مصدوم در نزدیک عبدالله گیو تحویل بالگرد داده ‌شد و پس از انتقال به نیشابور توسط یک دستگاه آمبولانس به مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی حکیم منتقل شد.

دکتر قاسم مشارموحد که در این ماموریت حضور داشت از نزدیک شاهد زحمات و تلاش پرسنل اورژانس پیش بیمارستانی قرار گرفت و در پایان از تکنسین های پایگاه عبدالله گیو آقایان گولیان و صمدی پرسنل پایگاه هوایی ساداتی و پرسنل مرکز ارتباطات اورژانس آقایان زراعتکار، جوریان خانم ها سمیه سادات حسینی،خیر النساء حسینی و پرسنل پایگاه پنج شهری آقایان برفرازی و پدر تقدیر و تشکر نمود.

عضو می شم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.