امروز ۲۸ ام مهر ۱۳۹۸ ساعت ۵:۰۲ ب.ظ
مدیرحوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد از مرگ خانمی 45 ساله بعلت سقوط از کوه و مصدوم شدن 7 نفر در پی تصادف دو خودروی پژوپارس و 405 در محور یاسوج به بابامیدان تونل 7 خبرداد.

مدیرحوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد از مرگ خانمی ۴۵ ساله بعلت سقوط از کوه و مصدوم شدن ۷ نفر در پی تصادف دو خودروی پژوپارس و ۴۰۵ در محور یاسوج به بابامیدان تونل ۷ خبرداد.
به گزارش روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ جلال پوران فرد بابیان اینکه این دو حادثه در فاصله ۴ دقیقه یعنی از ساعت ۱۳و ۵۱ دقیقه الی ۱۳و ۵۵ دقیقه به مرکز ارتباطات اورژانس گزارش شد افزود : متاسفانه یک خانم حدود ۴۵ ساله سقوط از ارتفاع فوت و ۷ نفر در تصادف مصدوم شدند.
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیرحوادث دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در تشریح هر دو حادثه ادامه داد : بنا به اطلاعات کسب شده از مرکز دیسپچ یاسوج یک خانم ۴۵ ساله به کوه چشمه پهن دشتروم رفته بود که بعلت سقوط از ارتفاع جان خود راازدست داد .
وی افزود : بلافاصله آمبولانس اورژانس به محل اعزام شد ولی متاسفانه بعلت شدت ضربه قبل از رسیدن کمک جان خود رااز دست داده بود که نیروهای امداد هلال احمر در حال انتقال بیمار از کوه به پایین هستند.
پوران فرد نیز اظهار نمود: در تصادف تونل شماره ۷ جاده بابامیدان تعدا د ۳ مصدوم درمان سرپایی و ۱ مصدوم مشکل خاص نداشند و ۳ مصدوم دیگر توسط اورژانس به بیمارستان شهیدبهشتی انتقال داده شدند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.