امروز ۲۴ ام مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱:۰۳ ب.ظ
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد از سه فقره تصادف با 20 مصدوم و 2 فوتی در جاده های مواصلاتی به کهگیلویه وبویراحمد خبر داد.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد از سه فقره تصادف  با ۲۰ مصدوم و ۲ فوتی در جاده های مواصلاتی به کهگیلویه وبویراحمد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اورژانس استان جلال پوران فرد بابیان اینکه هر سه تصادف در فاصله زمانی۳ ساعت امروز جمعه ۳۰ فروردین ۹۸ از ساعت ۱۴ و۸ دقیقه الی ۱۵ و ۱۳ دقیقه به و قوع پیوست افزود: متاسفانه ۲ نفر کشته و ۲۰ نفر به بیمارستانهای استان انتقال داده شدند.

مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان که خود نیز امروز  همدوش امدادگران اورژانس  خدمات رسانی میکرد  مرگبارترین تصادف امروز را تصادف یک دستگاه خودروی ۴۰۵ با پژو پارس در محور یاسوج به بابامیدان در نزدیک تونل گلزردون  اعلام نمود و افزود : این تصادف ۱۱ مصدوم در پی داشت که متاسفانه ۱ مصدوم قبل از رسیدن تکنسین جان باخته بود و ۱ مصدوم این حادثه علی رغم تلاش کادر پزشکی بیمارستان در بیمارستان جان خود را ازدست داد.

وی ادامه داد: در این تصادف ۵ خودروی آمبولانس و ۱ بالگرد اورژانس در همان دقایق اولیه در صحنه حضور یافتند و به مصدومان امداد رسانی کردند .

پوران فرد بابیان اینکه تصادف دو خودروی پژو ۴۰۵  در ساعت ۱۵و ۲۳ دقیقه امروز در روستای غضنفرخانی کاکان با ۵ مصدوم به اورژانس گزارش شد افزود: در ساعت ۱۴و ۸ دقیقه واژگونی خودروی پژو۴۰۵ نرسیده به سرفاریاب را داشتیم که نیز ۶ مصدوم در پی داشت .

مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی افزود : تمام مصدومان این سه فقره تصادف به بیمارستان انتقال داد شدند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.