امروز ۲ ام آبان ۱۳۹۸ ساعت ۸:۲۴ ق.ظ
رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیرحوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد در پیامی میلاد با سعادت امام مهدی( ع) را تبریک گفت.

اورژانس پیش بیمارستانی و مدیرحوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد

 

پیام تبریک رئیس اورژانس ۱۱۵ به مناسبت نیمه شعبان ولادت یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی(عج)

رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیرحوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد در پیامی میلاد با سعادت امام مهدی( ع) را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی اورژانس۱۱۵ استان جلال پوران فرد در این پیام آورده است: شعبان، ماه رسول خدا (ص) ، ماه آماده‌سازی روح برای وارد شدن به ضیافت الهی رمضان و فرصتی برای قرب الهی و جلب محبت خدا و رسولش است. رسول خدا صلی الله علیه و آله می فرمایند: شعبان ماه من است هر که یک روز از این ماه را روزه بدارد بهشت بر او واجب می شود.از جمله برکات این ماه مبارک، ولادت با سعادت حضرت صاحب عصر امام زمان (ع) در این ماه می باشد که باعث مزید شرافت آن گردیده است. اینجانب فرارسیدن نیمه شعبان و سالروز میلاد با سعادت ناموس دهر ،حجت حق ،امید مستضعفان امام مهدی علیه السلام را به تمام نیروهای عملیاتی اورژانس ، پزشکان مستقر در دیسپچ و ستاد هدایت، پرسنل واحد ارتباطات، پرسنل ستادی در اورژانس ۱۱۵ و تمامی شهروندان عزیز تبریک و تهنیت عرض نموده و امید است ما جامعه اورژانس ۱۱۵ نیز به عنوان رهروان مکتب راستین مهدویت با قلب های مملو از اعتقاد به ظهور و فلسفه ظهور توفیق آن را داشته با شیم در رکاب آن حضرت و در ردیف صحابه ایشان قرار گیریم و تا ظهور آن حضرت ، در برپایی جهانی سراسر عدل و عدالت و معنویت خود نقشی داشته باشیم.

جلال پوران فرد

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیرحوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.