امروز ۲ ام آبان ۱۳۹۸ ساعت ۷:۵۵ ق.ظ
  • کد خبر: 25576
  • گروه : حوادث
  • تاریخ انتشار: ۲ام اردیبهشت ۱۳۹۸
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی گناباد از فوت دونفر از هموطنانمان در محور بجستان به فردوس خبر داد.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی گناباد از فوت دونفر از هموطنانمان در محور بجستان به فردوس خبر داد.
به گزارش روابط عمومی مرکز اورژانس گناباد، دکتر امین زمانی گفت : متاسفانه بر اثر برخورد خودروی ۲۰۶ با موتور سیکلت دو نفر از مصدومین حادثه جان باختند.
دکتر زمانی در مورد جزئیات حادثه افزود: در ساعت ۱۷:۵۰ امروز مورخه ۹۸/۰۲/۰۱ به دنبال تماس با اورژانس مبنی بر تصادف سریعا سه اکیپ از پایگاههای زین آباد،جزین و برون به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: در ارزیابی و تریاژ اولیه توسط کارشناسان اورژانس مشخص شد که دونفر از مصدومین در دم جان باختند و از سه نفر مصدوم دیگر یک نفر که وضعیت وخیم تری داشت سریعا توسط بالگرد اورژانس منتقل بیمارستان علامه بهلول گناباد شد. دو مصدوم دیگر حادثه نیز توسط آمبولانسهای زمینی منتقل بیمارستان شدند.
دکتر امین زمانی با بیان اینکه دونفر فوتی این حادثه راکب موتورسیکلت بودند گفت: از تمام موتور سواران عزیز بخصوص جوانان گرامی خواهشمندیم که تمامی اصول ایمنی رانندگی با موتور سیکلت مانند بستن کلاه ایمنی را رعایت بفرمایند تا دیگر شاهد همچین صحنه های دلخراشی نباشیم.
🔷 روابط عمومی مرکز اورژانس گناباد
🆔 @gonabad115

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.