امروز ۲ ام آبان ۱۳۹۸ ساعت ۷:۵۱ ق.ظ
مدیرحوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد از نجات جان آقای 45 ساله سقوط ازارتفاع و انتقال  نجات جان  بیمار کودک سه ماهه  گچسارانی نیازمند به خدمات پیشرفته پزشکی به بیمارستان فارس  خبرداد.

 

مدیرحوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد از نجات جان آقای ۴۵ ساله سقوط ازارتفاع و انتقال  نجات جان  بیمار کودک سه ماهه  گچسارانی نیازمند به خدمات پیشرفته پزشکی به بیمارستان فارس  خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اورژانس استان جلال پوران فرد در تشریح هردو امدادرسانی اورژانس هوایی یاسوج و گچساران مطرح کرد:  امروز جمعه ساعت ۱۰ مورخه ۶ اردیبهشت ۹۸ در پی اعلام  تماسی از بیمارستان شرکت نفت گچساران در خصوص نیازم مبرم و فوری به خدمات پیشرفته پزشکی برای نجات جان کودک ۳ ماهه بلافاصله اورژانس هوایی گچساران به محل اعزام شد و کودک سه ماهه را به بیمارستانی در در شهرستان شیراز انتقال داد.

وی نیز ادامه داد : دومین پرواز اورژانس هوایی مربوط به بالگرد اورژانس یاسوج بود که برای امداد رسانی به نجات جان آقای ۴۵ ساله ای بود که در کوههای بونه  امامزاده سادات از ارتفاع سقوط کرده بود که بلافاصله به محل اعزام شد و مصدوم دچار ترومای شدید را بعداز ارایه خدمات پزشکی توسط تکنسینهای اورژانس هوایی به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال دادند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.