امروز ۲۸ ام مهر ۱۳۹۸ ساعت ۵:۰۳ ب.ظ
مهارت و تجربه  تکنسینهای  اورژانس 115 نوزاد متولد شده را از مرگ حتمی نجات داد.

 

مهارت و تجربه  تکنسینهای  اورژانس ۱۱۵ نوزاد متولد شده را از مرگ حتمی نجات داد.

به گزارش روابط عمومی اورژانس استان جلال  پوران فرد عنوان کرد : دیروز جمعه ۶ اردیبهشت ۹۸ در  حوالی ساعت۱۷ عصر در پی تماسی که به مرکز دیسپچ یاسوج گرفته شده بود مبنی به درخواست کمک به زایمان خانم ۱۹ ساله ای در روستای چال شاهین لوداب بلافاصله اورزانس لوداب به محل اعزام شد.

ود بابیان اینکه خانم باردار با ماشین شخصی  به طرف اورژانس در حرکت بود افزود : نوزاد پسر و عجول اجازه مادر تارسیدن اورژانس رانداده بود  و مراحل زایمان در خودرو اتفاق افتاده بود که بند ناف دور گردن نوزاد پیچ خورده بود.

مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی عنوان کرد : بعلت پیچ خوردگی بند ناف دور گردن سبب شده که نوزاد خفه شود که با هوشیاری و زود رسیدن  حرفه ای بودن دو تکنسین توانمند آقایان رحمان پارسه و ربانی بند ناف از دور گردن نوزاد برداشته شود و اقدامات  ساکشن راه هوایی و تحریکات تنفس انجام پذیرد و نوزاد پسر و دومین فرزند این خانواده بدست تکنسین های اورژانس ۱۱۵ از مرگ حتمی نجات پیدا کند و مادر و نوزاد را سالم تندرست تحمیل بیمارستان امام سجاد یاسوج بدهند.

پوران فرد ضمن تشکر و قدردانی از این دو تکنسین اورژانس  در پایگاه جاده ای ۱۱۵ لوداب  از خداوند منان آرزوی سلامتی  هردو را  خواستار شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.