امروز ۳ ام شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۲ ب.ظ
سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه در جهت تسریع کارساخت ده باب پایگاه و همچنین آماده ساختن سوله ها و ساختمان جدید اورژانس پیش بیمارستانی در ساعت 11 روز سه شنبه 10 اردیبهشت ماه با مدیر توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی و تجهیزاتی دانشگاه تشکیل جلسه دادند.

به گزارش روابط عمومی و ستاد اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور در مرکز اهواز، پیرو جلسه حضوری دکتر زرگرسرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه با مهندس شیربیگی مدیرتوسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی دانشگاه در ساعت ۱۱  روز سه شنبه  ۱۰ اردیبهشت ماه  دکتر زرگر بر تسریع در پیگیری ساخت ۱۰ باب پایگاه فوریتهای پزشکی در شبکه های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اهواز تاکید کردند.

در ادامه جلسه  مهندی شیربیگی از آمادگی مدیریت توسعه و منابع فیزیکی دانشگاه در همکاری با مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی جهت  بازسازی و تکمیل پایگاههای اورژانس در اهواز و شهرستانها خبر داد.

مدیر حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه همچنین در خصوص تکمیل و آماده سازی ساختمان جدید اورژانس پیش بیمارستانی خصوصا سوله های پشتیبانی و تعمیراتی تاکید کردند که مهندس شیربیگی درصد پیشرفت سوله های تعمیرات و پشتیبانی  را حدود ۹۰  درصد اعلام کردند و اذعان نمودند سوله های عملیاتی و پشتیبانی تا آخر خرداد ماه تحویل این مرکز میگردند.

 

 

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.