امروز ۳ ام شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۸ ب.ظ

مرد ۴۳ ساله قاینی که در هنگام کار با ادوات کشاورزی دچار آسیب دیدگی شدید از ناحیه پا شده بود، با همکاری اورژانس هوایی گناباد و بیرجند به بیمارستان امدادی مشهد منتقل شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز اورژانس گناباد ،رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی گناباد در این خصوص گفت: در پی تماس اورژانس خراسان جنوبی مبنی بر لزوم اعزام فوری یک مصدوم اورژانسی به بیمارستان امدادی مشهد جهت انجام عمل پیوند عروق، بلافاصله هماهنگی های لازم بین اورژانس هوایی گناباد و بیرجند انجام و عملیات اعزام آغاز شد.
دکتر امین زمانی افزود: مصدوم پس از انجام جراحی اولیه و فراهم شدن مقدمات لازم در بیمارستان بیرجند، با پرواز اورژانس هوایی به خضری منتقل و با هماهنگی انجام شده، ساعت ۱۵:۳۶ امروز در این شهر تحویل اورژانس هوایی گناباد شد و با انجام ماموریت هوایی، مصدوم ساعت ۱۶:۵۲ دقیقه تحویل بیمارستان امدادی مشهد شد.
وی افزود: به دلیل مسیر طولانی پرواز از بیرجند به مشهد که نیاز به سوختی بیشتر از ظرفیت بالگرد دارد، اورژانس هوایی گناباد و بیرجند برنامه ریزی های لازم به منظور همکاری دو پایگاه در مواقع ضروری را انجام داده اند تا از ظرفیت هر دو پایگاه برای خدمت رسانی به هموطنان عزیز استفاده شود.


✳️روابط عمومی مرکز اورژانس گناباد

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.