امروز ۱ ام آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۰ ب.ظ
به مناسبت 18 اردیبهشت ماه، روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی و مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان دیدار کردند.

به مناسبت ۱۸ اردیبهشت ماه، روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر و هفته هلال احمر رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی و مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان دیدار کردند.

در این دیدار صمیمانه دکتر اصغر جعفری روحی ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی صلیب سرخ  هلال احمر و هفته هلال احمر از زحمات و تلاش های جمعیت هلال احمر در امدادرسانی به حوادث سیل اخیر و ارسال کمک های مردمی تقدیر کرد.

دکتر اصغر جعفری روحی با اشاره به همکاری مناسب اورژانس و هلال احمر در حوادث، اظهار کرد: تعامل و همکاری بین اورژانس و هلال احمر نقطه قوت امدادرسانی به مصدومین حوادث جاده ای است و افزایش این همکاری ها موجب ارتقا کیفیت خدمات امدادی و درمانی در حوادث خواهد شد.

جعفری روحی با اعلام آمادگی اورژانس زنجان برای تعامل و همکاری بیش از پیش با جمعیت هلال احمر، بیان کرد: احداث مجتمع های امدادی مشترک که نمونه ان را می توان در پاپایی ایجرود و غزال خرم دره دید نقش موثری در امدادرسانی به حوادث علی الخصوص حوادث ترافیکی با چندین مصدوم خواهد داشت.

همچنین مهندس شهرام میرزایی مدیرعامل جمعیت هلال احمر زنجان نیز ضمن تاکید بر افزایش همکاری ها در زمینه های امدادرسانی حوادث، استفاده از توانمندی های آموزشی،برگزاری جلسات مشترک در طرح های نوروزی،تابستانی و زمستانی و برگزاری مانورهای مشترک را نیز از برنامه های جمعیت هلال احمر استان دانست.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.