امروز ۲ ام آبان ۱۳۹۸ ساعت ۷:۵۴ ق.ظ
این آمبولانس ها که به روزترین و جدیدترین آمبولانس های دنیا از گمرک بندرعباس ترخیص

به گزارش روابط عمومی و ستاد اطاع رسانی سازمان اورژانس کشور در مرکز بابل :تحویل یک دستگاه از بروزترین آمبولانس های دنیا به دانشگاه علوم پزشکی بابل

 

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس بابل، دکتر لعلی رییس سازمان اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی بابل از تحویل یک دستگاه آمبولانس اسپرینتر کمک دار ۳۱۵ به اورژانس ۱۱۵ خبر داد.

دکتر لعلی گفت: با پیگیری های تیم مدیریتی سازمان اورژانس بابل با رایزنی هایی انجام شده باسازمان اورژانس کشور وبازدید و نشستی که با دکتر کولیوند رئیس سازمان اورژانس کشور و دکتر نوری معاون عملیات سازمان اورژانس کشور داشته است. تصمیم براین شده است با توجه به نقاط صعب العبور شهرستان بابل ۳دستگه آمبولانس بنز اسپرینتر ۳۱۵کمک دار به روز دنیا تحویل سازمان اورژانس بابل گردد. از ۴۰۰ دستگاه آمبولانس که در گمرک بندر عباس بودند۱۲۰دستگاه ترخیص شده است .که ۱دستگاه تحویل سازمان اورژانس بابل شده است.واز۲۸۰ دستگاه دیگر در انتظار ترخیص هستند.۲دستگاه دیگر به زودی تحویل سازمان اورژانس بابل می شود.
این آمبولانس ها که به روزترین و جدیدترین آمبولانس های دنیا از گمرک بندرعباس ترخیص و امروز به سازمان اورژانس پبابل تحویل گردید .این آمبولانس ها مدل بنز اسپرینتر تولید سال ۲۰۱۷ شرکت میزن آلمان هستند که دارای تجهیزات کامل مطابق استانداردهای روز تیپ B در دنیا هستند.

رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی بابل افزود: آمبولانس اسپرینتر ۳۱۵ کمکداردار اورژانس مجهز به تجهیزات مدرن روز دنیا شامل دی سی شوک و ونتیلاتور(دستگاه تنفس مصنوعی) و برانکاردهای مجهز جهت راحتی بیشتر بیماران می باشند و تجهیزات و امکانات به کار رفته در آنها از بروزترین های دنیا می باشد و می توان در مناطق صعب العبور و بالادست شهرستان بابل از آن استفاده کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.