امروز ۳ ام شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۵ ب.ظ
سومین جلسه کارگروه پیشگیری و کاهش بار حوادث ترافیکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در مرکز اورژانس پیش بیمارستانی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور در مرکز اصفهان، دکتر غفور راستین اظهار کرد: سومین جلسه کارگروه پیشگیری و کاهش بار حوادث ترافیکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، امروز دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه با حضور همه سازمان های مرتبط از جمله پلیس راه و راهور، راهداری، صدا و سیما، راه و شهرسازی، آموزش و پرورش، پزشکی قانونی و معاونت های درمان و بهداشت دانشگاه علوم پزشکی در محل مرکز فوریت های پزشکی اصفهان برگزار شد.
وی افزود: هدف از برگزاری این جلسه، کاهش میزان مرگ و میر ناشی از حوادث ترافیکی است که برای تحقق این هدف یک سری برنامه ها، فعالیت ها و راهبردهایی تدوین شده که بتوانیم تا سال ۱۴۰۴ حداقل ۲۰ درصد مرگ و میر ناشی از تصادفات رانندگی را کاهش دهیم.
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان تصریح کرد: این برنامه ها براساس سند پیشگیری از حوادث ترافیکی مجموعه اسناد ملی پیشگیری از بیماری های غیر واگیر وزارت بهداشت در فوریت های پزشکی اصفهان تدوین شده است.
دکتر راستین خاطرنشان کرد: فرهنگسازی و آموزش اقشار مختلف از جمله رانندگان و دانش آموزان در زمینه های رعایت مسائل ایمنی در حوادث ترافیکی و خودمراقبتی در این حوادث از جمله برنامه های مورد نظر برای دستیابی به اهداف ذکر شده است.انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.