امروز ۳۰ ام دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۰ ق.ظ
نشست مسئول نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با رئیس، معاونان و کارشناسان مرکز اورژانس115در سالن eoc دریاسوج برگزار شد
image_print

نشست مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی با رئیس، معاونین و کارشناسان ستادی اورژانس ۱۱۵ استان

نشست مسئول نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با رئیس، معاونان و کارشناسان مرکز اورژانس۱۱۵در سالن eoc دریاسوج برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ حجت الاسلام و المسلمین داستار مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه پیش از ظهر امروز یکشنبه ۵ خرداد ۹۸ در نشستی در سالن eoc مرکز فوریت های پزشکی ضمن تبریک ایام ماه مبارک رمضان و همچنین تسلیت شهادت امام علی بن ابی طالب علی ع به شیعیان و روزه داران این ماه مبارک نیز از خدمات ارزنده اورژانس ۱۱۵ در سطح استان تشکر وقدردانی بعمل آورد. در این نشست مسئول دفتر نهاد رهبری نیز اشاره ای به خدمات اورژانس هوایی به زنان باردار در مناطق دور دست کرد و بی نهایت ارادت خود را به این قشر زحمتکش ابراز نمود و آروزی سلامتی همه پرسنل اورژانس را از درگاه خداوند خواستارشد.
رئیس اورژانس استان در این نشست ابتدا گزارشی از عملکرد خدمات اورژانس در طی سال ۹۷ و نوروز امسال ارائه نمود. و افزود اورژانس با همه کاستی ها و کمبودهایی که دارد امسال یکی از ۵ دستگاه برتر خدمات نوروز از طرف استانداری معرفی شده است که این محقق نمی شد جز با تلاش و فداکاری پرسنل عملیاتی که با مشکلات و کاستی هایی که در پیش رو داشتند ولی جهت خدمت به هموطنان کوتاهی نکردند.
جلال پوران فرد با بیان اینکه پرسنل عملیاتی اورژانس خط اول نظام سلامت در دانشگاه می باشد افزود: متاسفانه از طرف دانشگاه توجهی به این پرسنل نمی شود از جمله عقب ماندن مطالبات بیش از دوسال نگرفتن حق لباس و غذا که این خود نیز نارضایتی پرسنل را در پی خواهد داشت.
وی افزود : تا به امروز پرسنل اورژانس با این همه کمبودها به کار خود علاقه مند بودند و هیچگونه کوتاهی در کار خود جهت خدمت رسانی به هموطنان عزیز نکرده اند.
او نیز در حاشیه این نشست از شدت کمبود نیرو در پایگاه های اورژانس استان نام برد و افزود : قبل از سال ۹۷ تاکنون مجوز سی و پنج نفر صادر شده ولی مسئولین دانشگاه تاکنون در این مورد بی توجهی از خود نشان داده و هیچگونه اقدامی در این خصوص انجام ندادند که نیز در واقع نارضایتی پرسنل را در پی داشته است.
حجت الاسلام داستار در این نشست ضمن تشکر مجدد از زحمات پرسنل قول دادند نهایت همکاری را جهت برطرف شدن مشکلات اورژانس ازجمله مطالبات و کمبود نیرو در دانشگاه بکار گیرد.
در پایان این نشست در خصوص مکانی جهت نمازخانه اورژانس بحث و گفتگو شد که امید است با مشخص شدن مکان از طرف اورژانس اقدامات اولیه با همکاری نهاد رهبری انجام گیرد.

عضو می شم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.