امروز ۲۸ ام دی ۱۳۹۸ ساعت ۹:۱۹ ب.ظ
اجرای طرح ملی کنترل فشار خون و کنترل بیش از 1786 نفر از شهروندان در راهپیمایی روز جهانی قدس
image_print

به گزارش روابط عمومی اورژانس تهران ،

همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و نامگذاری این روز به نام روز جهانی قدس و حمایت از مردم مظلوم فلسطین به وسیله بنیانگزار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) ، امروز آدینه ۱۰ خرداد ۹۸ ناوگان خدمت رسانی اورژانس تهران اعم از آمبولانس ، موتور لانس و اتوبوس آمبولانس در مسیرهای ۱۰ گانه راهپیمایی بزرگ روز جهانی قدس به مردم حماسه ساز و روزه دار خدمت رسانی کردند .

دکتر پیر حسین کولیوند رئیس سازمان اورژانس و دکتر پیمان صابریان رئیس اورژانس تهران به اتفاق جمعی از معاونان با حضور در راهپیمایی روز قدس ، هم صدا با ملت شریف و حماسه ساز و روزه دار ، آزادی فلسطین و قدس شریف را فریاد زدند .

کارشناسان اورژانس نیز به ۴۰۷ نفر از شهروندان خدمات فوریتهای پزشکی ارائه داده که از این تعداد ۳۸۴ نفر به صورت سرپایی درمان و ۲۳ نفر نیز به مرکز درمانی منتقل شدند .

 

لازم به ذکر است با توجه به آغاز طرح ملی”کنترل فشار خون” به صورت کشوری ، اورژانس تهران نیز در این طرح حضوری فعال داشته و در راهپیمایی روز قدس ، بیش از ۱۷۸۶ نفر را مورد کنترل فشار خون قرار داد .

تصاویر زیر گوشه ای از خدمت رسانی اورژانس تهران در حماسه دفاع از مردم فلسطین و قدس شریف است .

 

حضور دکتر کولیوند رئیس سازمان اورژانس کشور در راهپیمایی روز جهانی قدس

 

حضور دکتر صابریان رئیس اورژانس تهران در راهپیمایی روز جهانی قدس

 

همراهی سردار مهماندار رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با دکتر صابریان رئیس اورژانس تهران در راهپیمایی روز جهانی قدس

طرح کنترل فشار خون و خدمت رسانی به مراجعه کنندگان


حضور ، آمادگی و خدمت رسانی کارشناسان اورژانس تهران در مسیرهای راهپیمایی بزرگ روز جهانی قدس

 

عضو می شم

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.