امروز ۱ ام مهر ۱۳۹۸ ساعت ۶:۴۰ ق.ظ
  • کد خبر: 28690
  • گروه : حوادث
  • تاریخ انتشار: ۱۱ام خرداد ۱۳۹۸
اولین جلسه داوطلبان اورژانس با حضور پیشکسوتان و بازنشستگان اورژانس تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ اولین جلسه گروه توانمندسازی امور داوطلبان سازمان اورژانس کشور با حضور پیشکسوتان و بازنشستگان اورژانس ۱۱۵ تشکیل شد.

از اهداف این جلسه استفاده از تجربیات و جلب همکاری پیشکسوتان در خصوص توسعه فعالیتها و خدمات اورژانس پیش بیمارستانی در حوزه مدیریت توانمند سازی داوطلبان اورژانس بود.

دکتر کولیوند رئیس سازمان اورژانس کشور پس از بحث و تبادل نظر وارائه تجربیات بازنشستگان اورژانس پیشنهاد دادند آموزش های همگانی برای کمک به مردم و توسعه فرهنگ اجتماعی انجام پذیرد و پیشکسوتان و بازنشستگان اورژانس پیشنهادات و خاطرات ایثارگری در زمان گذشته را به صورت مکتوب به واحد روابط عمومی ارائه دهند.

با عنایت به دستور مقام عالی وزارت در متن ابلاغ ریاست محترم سازمان اورژانس کشور مرقوم فرمودند: «استفاده از خدمات اورژانس همچون اورژانس هوایی نیازمند تدوین پروتکل های جدید است که بهره گیری از خدمات پرهزینه و بعضاً پرخطر همچون بکارگیری بالگرد محدود به شرایط ویژه مبتنی بر دستورالعمل های مدون باشد.» کمیته بازنگری دستورالعمل ها، ارتقاء کیفیت خدمات و ایمنی در حوزه اورژانس هوایی تشکیل گردید.

اولین جلسه «کمیته بازنگری دستورالعمل ها، ارتقاء کیفیت خدمات و ایمنی در حوزه اورژانس هوایی» روز سه شنبه مورخ ۳۱/۲/۹۸ ساعت ۱۰ الی ۱۲:۳۰ با حضور همه اعضای کمیته در مرکز هدایت بحران (EOC) این سازمان برگزار شد.

در این جلسه درخصوص اقدامات صورت گرفته، دستورالعمل های موجود و نقشه راه طی شده تاکنون توضیحاتی به همه اعضا داده شد و درخصوص بازنگری و تدوین دستورالعمل های جدید تصمیماتی اتخاذ و تقسیم کاری در این خصوص صورت گرفت.

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.