امروز ۱ ام مهر ۱۳۹۸ ساعت ۶:۲۷ ق.ظ
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 2 کودک در پی انفجار ترقه در بطری شیشه ای از اهالی روستای مهریان واقع در شهرستان بویراحمد دچار مصدومیت شدید از ناحیه دست و صورت شدند.

http://www.emsnews.ir/wp-admin/post-new.php

انفجار ترقه در بطری شیشه ای 2 کودک را در بویراحمد راهی بیمارستان کرد
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۲ کودک در پی انفجار ترقه در بطری شیشه ای از اهالی روستای مهریان واقع در شهرستان بویراحمد دچار مصدومیت شدید از ناحیه دست و صورت شدند.

به گزارش روابط عمومی کهگیلویه وبویراحمد جلال پوران فرد اظهار داشت: این حادثه در ساعت ۱۹ و ۴۲ دقیقه عصر روز گذشته به وقوع پیوست.

وی افزود: با اعلام این خبر بلافاصله آمبولانس ۱۱۵ به روستای مهریان اعزام شدند و هر دو کودک مصدوم به سبب استرس خانواده و اطرافیان و آسیب شدید توسط ماشین شخصی در راه انتقال به بیمارستان بودند که در میانه مسیر یک مصدوم این حادثه تحویل اورژانس شد.

پوران فرد بیان کرد: کودک ۱۱ ساله از ناحیه انگشتان، سر و صورت و ران دچار سوختگی و پارگی بافت بدن شده بود.

وی عنوان کرد: احتمال قطع ۲ انگشت این کودک ۱۱ ساله وجود دارد و همچنین بنا بر اطلاعات کسب شده کودک مصدوم دیگر نیز دچار پارگی رگ دست و سوختگی گوش و صورت شده بود.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: این ۲ کودک در روستای مهریان ترقه را درون شیشه گذاشته بودند و بعد از انفجار شیشه شکسته شد و آسیب های جدی به ۲ کودک وارد کرد.

وی به والدین توصیه کرد که مراقب فرزندان خود باشند تا دست به چنین کارهای خطرناکی نزنند زیرا که ممکن است آسیبی به خود و یا اطرافیان وارد کنند که غیر قابل جبران باشند.

پوران فرد گفت: بهتر است که والدین فرزندان خود را از خطرات مواد منفجره و آتش زا آگاه نموده و آنان را از بازی با چنین موادی برحذر دارند زیرا که سوختگی می تواند سیمای دلنشین فرزندان دلبندشان را غیر قابل تحمل کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.