امروز ۳۰ ام دی ۱۳۹۸ ساعت ۷:۲۳ ق.ظ
دکتر راستین گفت: در پوشش امداد- سلامت راهپیمایی روز قدس در اصفهان، ۵۷ نفر از خدمات درمانی اورژانس پیش بیمارستانی بهره مند شدند
image_print

به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور در مرکز اصفهان،دکتر غفور راستین اظهار کرد: روز گذشته در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و به مناسبت مراسم راهپیمایی روز قدس، همچون سالهای گذشته، امداد- سلامت این مراسم در اصفهان، از سوی اورژانس پیش بیمارستانی پوشش داده شد.

وی افزود: در این روز در تمام مراکز شهرستان های استان، واحدهای امدادی در مسیر راهپیمایی مستقر شدند. در شهر اصفهان نیز در محل میدان امام (ره) یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و دو خودروی آمبولانس و در ورودی خیابان های حافظ، سپه، پشت مطبخ، میدان احمدآباد و چهار راه های شکرشکن، فلسطین و انقلاب هر کدام، یک خودروی آمبولانس از ساعت ۸ صبح تا پایان نماز جمعه، مستقر شدند.

مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان با اشاره به حضور فعال ۲۸ تکنسین اورژانس در پوشش امداد- سلامت روز گذشته در اصفهان و همکاری ۱۶ نفر در مرکز فرماندهی عملیات فوریت های پزشکی و دیسپیج، خاطرنشان کرد: تکنسین های اورژانس پیش بیمارستانی اصفهان در مراسم روز قدس، ۵۳ نفر از راهپیمایان روز قدس را در محل راهپیمایی به صورت سرپایی درمان و ۴ نفر را به بیمارستان منتقل کردند.

گفتنی است، در حاشیه مراسم راهپیمایی روز قدس در اصفهان، نیروهای امدادی فوریت های پزشکی در راستای طرح ملی فشار خون، فشار خون ۸۰۰ نفر را کنترل کردند.

 

عضو می شم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.