امروز ۴ ام بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۵:۴۶ ب.ظ
اورژانس البرز در ایام ارتحال رهبر فقید انقلاب و تعطیلات عید سعید فطر در آماده باش کامل خواهد بود.
image_print

به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور در مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی البرز دکتر مهرداد بابایی در خصوص آماده باش کامل این مرکز در پوشش مراسم ارتحال حضرت امام (ره )و تعطیلات عید سعید فطر گفت : در آستانه فرا رسیدن ۱۴ خرداد و به منظور گرامیداشت سالروز ارتحال ملکوتی رهبر کبیر انقلاب ، حضرت امام خمینی (ره )، مرکز اورژانس ۱۱۵ البرز همچون سالهای گذشته، با تمام توان و امکانات آماده خدمت به زائرین روزه دار در حرم مطهر می باشد.

مدیر اورژانس پیش بیمارستانی البرز افزود: مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی البرز ضمن استقرار در تمام مسیر کاروان های زیارتی اقدام به برپایی ۲ باب درمانگاه صحرایی در پارکینگ ضلع غربی حرم مطهر و نیز استقرار یک دستگاه اتوبوس آمبولانس ، ۵ دستگاه آمبولانس و یک دستگاه موتور لانس نموده است . وی همچنین گفت : تیم های عملیاتی و درمانی این مرکز در قالب دو تیم خانم و آقا شامل پزشک ، پرستار و کارشناس فوریتهای پزشکی از بعد از ظهر روز سه شنبه ۱۴ خرداد تا پایان مراسم ، در درمانگاه های صحرایی آمادگی پذیرش و درمان مراجعین گرامی را دارند.
مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی البرز در خصوص پوشش نماز عید سعید فطر افزود: همزمان با برگزاری نمازعید با استقرار ۱۹ تیم عملیاتی اورژانس در مصلی ها و یا مساجد جامع در سطح استان البرز آمادگی ارائه خدمات اورژانس پیش بیمارستانی به نمازگزاران را خواهیم داشت.
با توجه به تعطیلات پیش رو و آغاز موج سفرهای درون و برون استانی ، استقرار جاده ای آمبولانس های اورژانس البرز در کلیه محورهای مواصلاتی استان از بعد از ظهر دو شنبه ۱۳ خرداد ماه آغاز شده و تا ظهر شنبه ۱۸ خرداد ماه ادامه خواهد داشت.

عضو می شم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.