امروز ۳۰ ام شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۱ ق.ظ
تکنسین های اورژانس 115 شهرستان سوق توانستند کودک 6 ماهه ای را که دچار ایست تنفسی و قلبی شده بود با احیا کردن و برگشت نبض و تنفس  نجات  و تحویل بیمارستان دهند.

تکنسین های اورژانس ۱۱۵ شهرستان سوق توانستند کودک ۶ ماهه ای را که دچار ایست تنفسی و قلبی شده بود با احیا کردن و برگشت نبض و تنفس  نجات  و تحویل بیمارستان دهند.
به گزارش روابط عمومی اورژانس جلال پوران فرد عنوان کرد:در ساعت ۰۳:۳۲ دقیقه بامداد ۱۵ خرداد۹۸ نوزادی ۶ ماهه را به درمانگاه سوق آوردند که فاقد علایم حیاتی بود

وی افزود : فورا از تکنسینهای پایگاه سوق(که جنب درمانگاه میباشد)درخواست کمک شد که بلافاصله آقایان سیدفرزاد حسینی مونه و فرزاد کریم دوست بر بالین نوزاد حاضرشدند پس از معاینه و مانیتورینگ مریض فورا CPR آغاز شد و اینتوبیشن مریض نیزانجام گرفت .

مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد: در احیای موفق این نوزاد  اقدامات همراه نظیر لاین گیری ساکشن و تزریق داروی اپی نفرین ، انجام شد که با برگشت نبض و تنفس  جهت  اقداماتی پیشرفته پزشکی به بیمارستان دهدشتانتقال شد .
وی نیز  ضمن خسته نباشید به دو تکنسین شیفت  نیز از آقای محمد رخ افروزیان تکنسین پایگاه  سوق که شیفت  آف  در این  حادثه حضور داشت  و به بصورت کمکی  و انسان دوستی در کنار همکاران انجام وظیفه نمودند تشکر و قدردانی نمود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.