امروز ۳۰ ام دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۰ ق.ظ
در پی واژگونی پژو پارس در محور یاسوج به دهدشت منطقه سرفاریاب ( محدوده پیچ های آب حیات )8 نفر از اعضای یک خانواده در چرام  کشته و 1 نفر مصدوم شد.
image_print

در پی واژگونی پژو پارس در محور یاسوج به دهدشت منطقه سرفاریاب ( محدوده پیچ های آب حیات )۸ نفر از اعضای یک خانواده در چرام  کشته و ۱ نفر مصدوم شد.

به گزارش  روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی سازمان اورژانس کشور مستقر در مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد جلال پوران فرد عنوان کرد: ساعت۱۸:۳۵دقیقه روز جمعه ۱۷ خرداد ۹۸درمحور یاسوج به دهدشت دراثر واژگونی یکدستگاه خودروی سواری پژو پارس در نزدیکی منطقه سرفاریاب ومحدوده پیچ های آب حیات متاسفانه ۸ نفر جان باختندکه ۳نفراز قربانیان حادثه کودک هستند.
مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد؛ ۳دستگاه آمبولانس اورژانس و یکدستگاه آمبولانس هلال احمر برای امدادرسانی  به محل اعزام شدند.
وی بابیان اینکه  ۷ نفر بعلت شدت جراحات در دم جان باختند افزود ۲  نفر مصدوم حادثه نیز به مراکز درمانی  دهدشت انتقال داده شدند که وضعیت آنها مطلوب نبود که متاسفانه ۱ مصدوم دیگر در بیمارستان جان باخت که در مجموع این تصادف ۸ نفر از اعضای یک خانواده فوت و ۱ نفر مصدوم شد.

گفته می شود جان باختگان حادثه اهل روستای طسوج شهرستان چرام وآنگونه که منابع محلی گفتند منتسب به خانواده بابایی هستند.شهرستان چرام از شهرستان‌های گرمسیری استان کهگیلویه و بویراحمد محسوب می شود که با یاسوج مرکز این استان حدود ۲۰۰ کیلومتر فاصله دارد.

عضو می شم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.