امروز ۴ ام اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۸ ق.ظ
واژگونی یک دستگاه اتوبوس در آزادراه تبریز-زنجان 2 کشته و 23 مصدوم بر جا گذاشت.
image_print

به گزارش ستاد اطلاع رسانی و روابط عمومی سازمان اورژانس کشور در زنجان؛ساعت ۲:۲۲ دقیقه بامداد جمعه در پی تماس با مرکز اورژانس ۱۱۵ استان مبنی بر واژگونی یک دستگاه اتوبوس در آزاد راه تبریز –زنجان کیلومتر ۴۰ بلافاصله ۱۰ دستگاه آمبولانس از پایگاههای شهری و جاده ای جهت امدادرسانی به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان زنجان با تایید این خبر افزود:همچنین اتوبوس آمبولانس این مرکز که در پایگاه فوریتهای پزشکی سهند واقع در عوارضی اتوبان زنجان تبریزمستقر می باشد نیز جهت ارائه خدمات درمانی پیش بیمارستانی به محل حادثه اعزام شد.

دکتر اصغر جعفری روحی بیان کرد:واژگونی این اتوبوس منجر به مصدوم شدن ۲۳ نفر شد که ۲۰ نفر از آنها توسط اورژانس و پس از اقدامات درمانی پیش بیمارستانی جهت ادامه درمان به بیمارستان آیت اله موسوی زنجان منتقل شدند.۲ نفر از مصدومین از درمان امتناع نموده و ۱ نفر نیز توسط عوامل هلال احمر به مرکز درمانی آیت اله موسوی منتقل شد.

دکترجعفری روحی افزود: متاسفانه ۲ نفر از مسافران این اتوبوس نیز به علت شدت آسیب، در دم و قبل از رسیدن آمبولانس جان خود را از دست دادند.

 

انتهای پیام/

عضو می شم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.