امروز ۳۰ ام تیر ۱۳۹۸ ساعت ۳:۲۶ ب.ظ
مسعود حاجی رجبی رئیس اورژانس پیش بیمارستانی لارستان از حضور بازرسان کشوری سازمان اورژانس کشور در مرکز اورژانس پیش بیمارستانی لارستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی وستاد اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور در مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی لارستان، از حضور بازرسان کشوری اورژانس در مرکز اورژانس١١۵ لارستان و ابراز خرسندی از عملکرد این مرکز خبر داد.

در ابتدای جلسه مسعود حاجی رجبی رئیس اورژانس پیش بیمارستانی لارستان ضمن خیر مقدم و خوشامد گویی به بازرسان اورژانس کشور و ابراز خوشحالی از پیگیری های این سازمان برای شناسایی نقاط ضعف و قوت در جهت ارتقای سطح کیفیت خدمات، از زحمات یکایک مسئولین، کارشناسان و پرسنل در پیشبرد اهداف این مرکز نیز، تشکر و قدردانی کرد.

حاجی رجبی در این رابطه گفت:صبح امروز بازرسان اورژانس کشور با حضور در مرکز اورژانس پیش بیمارستانی لارستان از واحد ارتباطات، کنترل کیفیت، EOC، آموزش، پایگاه های اورژانس و… بازدید و ضمن بررسی شاخص های دستورالعمل ارزیابی مراکز فوریت های پزشکی با کارشناسان مربوطه دیدار و گزارشات ارائه شده را ثبت کردند.

وی در ادامه افزود: بازرسی های سازمان اورژانس کشور با هدف ارزیابی مراکز در اقطاب مختلف کشور در حال انجام است. این بازرسی ها به منظور ارزیابی واحد ها مختلف اورژانس ١١۵ اجرا شده تا نواقص و کمبودها برطرف گردد و برای بهتر شدن کیفیت خدمات اورژانس، عملکرد های مثبت ثبت شده در هر مرکز با دیگر مراکز اورژانس به اشتراک گذاشته شود.

bdr

bdr

bdr

bty

bty

bdr

bdr

جلسه جمع بندی بازرسی های انجام شده با حضور رؤسای مراکز اورژانس فارس، فردا در قطب( شیراز) انجام می‌گردد تا پس از جمع بندی نهایی گزارشات به سازمان اورژانس کشور منعکس شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.