امروز ۳۰ ام تیر ۱۳۹۸ ساعت ۳:۴۳ ب.ظ
خبر تکمیلی
مسعود حاجی رجبی رییس اورژانس پیش بیمارستانی لارستان از تصادف زنجیره ای در محور لار _ جهرم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی وستاد اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور در مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی لارستان، ظهر امروز ۱۰ تیرماه ٩٨ در ساعت ۱۴:۳۳ در پی برخورد زنجیره ای ۴ دستگاه خودرو سواری در محور لار جهرم دوراهی مسیح آباد، منجر به کشته شدن ۵ نفر و مصدومیت شدید شش نفر شد.
مسعود حاجی رجبی رئیس اورژانس پیش بیمارستانی لارستان در این رابطه گفت: از همان لحظات اولیه بروز تصادف سریعا سه دستگاه آمبولانس از پایگاه های شرفویه، منصور آباد، دهکویه و همچنین بالگرد اورژانس شهید قائدی نیز به محل حادثه اعزام شد. در ارزیابی های اولیه و تریاژ مصدومین، متاسفانه ۵ نفر از سرنشینان قبل از رسیدن اورژانس فوت شده و شش مصدوم این حادثه به بیمارستان امام رضا (ع) لار منتقل شدند.
در این بین دو نفر از مصدومین خانم باردار بوده که یک نفر از آنها به دلیل شدت جراحت بوسیله اورژانس هوایی و ما بقی مصدومین این حادثه ضمن دریافت اقدامات درمانی لازم با آمبولانس به بیمارستان منتقل شدند .
وی در ادامه افزود: به دلیل اعزام تمامی پایگاه های محور لار _ جهرم به این ماموریت یک دستگاه آمبولانس از مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی جهت پوشش و پشتیبانی از حوادث احتمالی در این محور استقرار یافت.


هم اکنون تمامی مصدومین به بیمارستان منتقل شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.