امروز ۳۰ ام تیر ۱۳۹۸ ساعت ۳:۰۱ ب.ظ
پایگاه اورژانس شهری شماره ۲ ایذه و پایگاه جاده ای پیان در آینده نزدیک در شهرستان ایذه راه اندازی میشوند.

به گزارش روابط عمومی و ستاد اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشوردر مرکز اهواز، با توجه به جمعیت بالای شهر ایذه و توابع و همچنین قرار گرفتن در مسیر جاده شلوغ خوزستان به چهار محال بختیاری بدلیل تسهیل در خدمات رسانی به بیماران و حادثه دیدگان و همچنین کمبود پایگاههای اورژانس ۱۱۵ با دستور ریاست محترم دانشگاه و پیگیری مدیر حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه و مدیر شبکه بهداشت و درمان ایذه ۲ پایگاه شهری و جاده ای در شهرستان راه اندازی شد و موارد زیر جهت هماهنگی و راه اندازی سریعتر پایگاههای فوق مورد توافق قرار گرفت.
۱.مقرر شد دو نفر نیروبه جایگزینی ۲ نیروی مامور از فوریتهای پزشکی که هم‌اکنون در شبکه بهداشت و درمان ایذه مشغول میباشند به نیروهای فوریتهای پزشکی اضافه شوند.
۲..کد دوم شهری بصورت ۲۴ ساعته با توان نیروهای اورژانس از فردا راه اندازی شود.
۳.مقرر شد پایگاه پیان بصورت ۱۲ ساعته فعال شود و اضافه کار نیروهای مشغول در پایگاه فوق از طریق شبکه بهداشت و درمان پرداخت گردد.
۴. مقرر شد در اولین فرصت با هماهنگی فرمانداری ایذه برق پایگاه اورژانس پیان وصل گردد تا نیروها بتوانند فعالیت خود را آغاز کنند.
۵.مقرر شد فوریتهای پزشکی استان نسبت به تامین یکنفر نیروی طرحی یا پیام آور بهداشت جهت فعالیت ۲۴ ساعته پایگاه پیان اقدام کند.
۶.آمبولانس و تجهیزات پزشکی و رفاهی پایگاههای فوق از طریق فوریتهای پزشکی استان و شهرستان ایذه تامین شود.
در پایان نیز از همکاری مدیر محترم شبکه بهداشت و درمان ایذه جهت حل مشکلات و همکاری در راه اندازی پایگاههای فوق تشکر و قدردانی میشود.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.