امروز ۲۷ ام تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱:۰۱ ق.ظ
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد عنوان کرد: در چهل و هشت ساعت گذشته در جادههای مواصلاتی کهگیلویه وبویراحمد 63 فقره تصادف رخ داده است که در مجموع 103 مصدوم بر جای گذاشته است.

۱۰۳ مصدوم و ۱ فوتی در ۴۸ ساعت گذشته در جاده ههای مواصلاتی  کهگیلویه وبویراحمد

     

 

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد عنوان کرد: در چهل و هشت ساعت گذشته در جادههای مواصلاتی کهگیلویه وبویراحمد ۶۳ فقره تصادف رخ داده است که در مجموع ۱۰۳ مصدوم بر جای گذاشته است.

به گزارش روابط عمومی اورژانس استان، جلال پوران فرد بابیان اینکه در دو روز گذشته ۳۰تصادف در شهرهای استان  با ۴۰ مصدوم و ۳۳ فقره تصادف درجادهای برون شهری استان با ۶۳ مصدوم توسط اورژانس در سطح استان امدادرسانی شده اند افزود: در مجموع ۸۲ مصدوم به بیمارستان و ۱۷ مصدوم در محل حادثه درمان سرپایی شدند.

وی نیز ادامه داد: در تصادفات ۴۸ ساعت گذشته در استان خطرناکترین تصادف برخورد تیبا با عابر پیاده در روستای بونه سادات سپیدار گزارش شد که به مصدومیت ۱ نفر انجامید ولی بعلت شدت جراحات  دچار ایست قلبی شد که توسط دوتکنسین پایگاه سپیدار بنام حامد پاکبازی و احتشام دبید احیا شد ولی متاسفانه در بیمارستان جان خود راازدست داد.

رئیس اورژانس ۱۱۵ استان در حاشیه این خبر نیزاز تصادف خودروی پراید با پژو۴۰۵ با چهار مصدوم خبرداد و افزود: این تصادف امروز سه شنبه ۱۱ خرداد سالجاری در محور یاسوج نقارخانه (پل زردک) در ساعت ۹و۵۰ دقیقه به وقوع پیوست بلافاصله توسط پایگاه اورژانس جاده کمربندی اصفهان خدمات اولیه را دریافت کردند ۱ مصدوم به بیمارستان انتقال داده شد و ۳ مورد درمحل درمان سرپایی شدند.

تصادف کهگیلویه وبویراحمد

تصادف در کهگیلویه وبویراحمد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.