امروز ۳۰ ام تیر ۱۳۹۸ ساعت ۳:۱۳ ب.ظ
  • کد خبر: 31602
  • گروه : حوادث
  • تاریخ انتشار: ۱۶ام تیر ۱۳۹۸
رئیس اورژانس هوایی سازمان اورژانس کشور و رئیس اداره پیوند وزارت بهداشت از بیمار پیوند قلب عیادت کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ صبح امروز یکشنبه ۱۶ تیرماه ماه ۹۸، دکتر سرور رئیس اورژانس هوایی سازمان اورژانس کشوربه اتفاق دکتر شادنوش رئیس مرکز مدیریت پیوند و امور بیماری‌های وزارت بهداشت با حضور در بیمارستان بیمارستانی شهید رجایی از بیمار پیوند قلب (دختر ۱۴ ساله) عیادت و از روند درمان وی پس از عمل پیوند قلب اطلاع یافت.

رئیس اورژانس هوایی سازمان اورژانس کشور در خلال این عیادت، با دکتر مهدوی از کادر پزشکی و سایر اعضای تیم پیوند بیمارستان شهید رجایی دیدار و گفتگو کرد.

دکتر سرور در این عیادت از خدمات و تلاش‌های کلیه کادر درمان و پیوند قلب و نیز سرعت عمل و تلاش‌های پرسنل امداد هوایی اورژانس، مرکز اورژانس تهران و مرکز اورژانس رشت تقدیر و تشکر کرد.

انتقال قلب از رشت به تهران در ۵۰ دقیقه!

دکتر سرور با اشاره به بحث زمان در عملیات انتقال پیوند قلب،افزود: در اورژانس کشور با به کارگیری هواپیما،بالگردها و هماهگنی با برج مراقبت فرودگاه ها، پلیس راهور و سایر بخش ها در زمینه های مختلف موفق به انتقال قلب از بیمارستان رازی رشت به بیمارستان شهید رجایی تهران در مدت ۵۰ دقیقه شدیم.

در پایان این عیادت خانواده دریافت کننده قلب (دختر ۱۴ سال) از سازمان اورژانس کشور، اداره پیوند قلب و سایر ارگان های درگیر در این عملیات تقدیر و تشکر کردند.

 

بیشتر بخوانیم ثبت رکوردی جدید از اورژانس هوایی/ انتقال قلب پیوندی از رشت به تهران

 

 

 

 

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.