امروز ۳۰ ام تیر ۱۳۹۸ ساعت ۳:۳۷ ب.ظ
روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد از مرگ جوان ۲۹ ساله در رودخانه بشار واقع در روستای گردو کنگک تنگ سرخ بویراحمد به علت غرق شدگی خبرداد.

مرگ آقای ۲۹ ساله تنگ سرخی به علت غرق شدگی

روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد از مرگ جوان ۲۹ ساله در رودخانه بشار واقع در روستای گردو کنگک تنگ سرخ به علت غرق شدگی خبرداد.
نوراله قنبری مسئول روابط عمومی اورژانس استان عنوان کرد: در روز جمعه ساعت ۱۴ و ۹ دقیقه تیر ماه سالجاری در پی گزارشی به مرکز ارتباطات استان مبنی بر غرق شدگی آقای ۲۹ ساله ای که به جهت تفریح با دوستان خود به روستای گردو کنگک از توابع تنگ سرخ رفته بود مخابره شد، که بلافاصله اورژانس پایگاه جاده ای تنگسرخ به محل حادثه اعزام ب و ضمن عمل احیا قلبی ریوی متاسفانه بعلت طولانی ماندن بیش از یکساعت در زیر آب عملیات احیا ناموفق بود
وی افزود: بنا به اطلاعات کسب شده تعداد ۳ نفر در رودخانه غرق شده بودند که با تلاش اهالی محل دونفر از غرق شدگی نجات و ۱ نفر بنام صمد سعادت ۲۹ ساله جان خود را از دست داد.
مسئول روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ ضمن ابراز ناراحتی برای خانواده این جوان ۲۹ ساله تتنگسرخی جان باخته بیان کرد: در سالجاری تا امروز ۱۷ نفر جان خود را در رودخانه های استان بعلت عدم مهارت آشنایی با شنا ، بی توجهی به مناطق مشخص شده شنا ممنوع و برخی موارد بی توجهی والدین به کودکان در مناطق پرخطر جان خود را ازدست دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.