امروز ۳۰ ام تیر ۱۳۹۸ ساعت ۳:۱۶ ب.ظ
  • کد خبر: 32365
  • گروه : حوادث
  • تاریخ انتشار: ۲۲ام تیر ۱۳۹۸
حادثه ی واژگونی یک دستگاه موتورسیکلت در محور یزد – کرمان با پنج مصدوم
موتور سیکلت ابزار قاچاقچیان برای دور زدن ایست و بازرسی ها

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس استان یزد ساعت  ۲۱ و سی دقیقه مورخ ۲۱ تیرماه ۱۳۹۸ ؛ حادثه ی واژگونی یک دستگاه موتورسیکلت در محور یزد – کرمان ، حوالی ایستگاه بازرسی شهید مدنی مهریز به مرکز پیام اورژانس ۱۱۵ شهرستان مهریز گزارش شد ، پس از دریافت ماموریت با توجه به تعداد مصدومان و وسعت جراحت های وارده دو کد امدادی آمبولانس به محل حادثه اعزام شد . پس از حضور کدهای اعزامی به محل حادثه ، حادثه واژگونی یک دستگاه موتورسیکلت با ۵ مصدوم به مرکز EOC  دانشگاه اعلام شد که تمامی مصدومین از مهاجرین افغانی بوده و به صورت غیرقانونی قصد ورود به مرکز کشور را داشتند .

سیدحسین طباطبایی ندوشن مدیر روابط عمومی سازمان اورژانس استان یزد ضمن اعلام این خبر ، خاطر نشان کرد : در حادثه ی شب گذشته موتورسیکلت بصورت خلاف در محور مهریز – کرمان با نقشه ی قاچاقچیان انسان و با هدف دور زدن پاسگاه ایست و بازرسی شهید مدنی مهریز بدون چراغ و با سرعت زیاد در حال حرکت بود که واژگون و تمامی ۵ سرنشین این موتورسیکلت با دو کد امدادی آمبولانس به بیمارستان فاطمه الزهرا (س) مهریز منتقل شدند .

حوادث ترافیکی با ۵ مصدوم و یا دو کشته ؛ جزء حوادث ویژه ای می باشد که توسط مرکز EOC دانشگاه علوم پزشکی به EOC  وزارت بهداشت گزارش می شود .

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.