امروز ۲۹ ام بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۸:۲۹ ق.ظ
اولین جلسه کاری سرپرست جدید مرکز مدیریت حوادث  و فوریتهای پزشکی  کهگیلویه و بویراحمد با مجموعه پرسنل ستادی در مرکز.EOC  دانشگاه علوم پزشکی  کهگیلویه و بویراحمد برگزارشد.
image_print

اولین جلسه کاری سرپرست جدید مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه وبویراحمد

 

اولین جلسه کاری سرپرست جدید مرکز مدیریت حوادث  و فوریتهای پزشکی  کهگیلویه و بویراحمد با مجموعه پرسنل ستادی در مرکز.EOC  انشگاه علوم پزشکی  کهگیلویه و بویراحمد برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اورژانس۱۱۵ استان  این جلسه  امروز ۲۵ تیرماه با حضور سرپرست جدید مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی  استان محسن جلیل و سایر پرسنل ستادی با موضوعیت تشریح اهداف و هماهنگی  راهبردی بین واحدها ی مرکز برگزار شد.

این جلسه که در ابتدا با قرائت قران کریم و صحبتهای محسن جلیل سرپرست جدید اورژانس استان  شروع  و در ادامه با تقطه نظرات و پیشنهادات معاون فنی و سایر کارشناسان خاتمه پیداکرد.

محسن جلیل در پایان نیز  ضمن تشکر از  جلال پوران فرد  رئیس قبلی مرکز جهت زحمت و تلاشهای  ارزنده  او در  اورژانس پیش بیمارستانی نیز هدف از برگزاری این جلسه را در اولین روز کاری خود تشریح اهداف  و هماهنگی راهبردی بین واحدهای این مرکزدانست و ادامه داد : انشاالله با همکاری و همدلی کلیه پرسنل عملیاتی و ستادی بتوانیم در پیشرفت اورژانس و خدمات پزشکی مطلوب  به هموطنان گرامی گام برداریم

محسن جلیل اورژانس 115 کهگیلویه وبویراحمد

عضو می شم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.