امروز ۱ ام شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۰ ق.ظ
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی نیشابور از اعزام بالگرد اورژانس جهت انتقال آقای 79 ساله با آسیب های متعدد در پی ریزش آوار از چکنه در 88 کیلومتری نیشابور خبر داد. 

به گزارش روابط عمومی و ستاد اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور در مرکز نیشابور: رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی نیشابور از اعزام بالگرد اورژانس جهت انتقال آقای ۷۹ ساله با آسیب های متعدد در پی ریزش آوار از چکنه در ۸۸ کیلومتری نیشابور خبر داد.

دکتر قاسم مشارموحد گفت: در ساعت ۱۷:۴۱ چهار شنبه ۲۶ تیر ماه در پی تماس با مرکز ارتباطات اورژانس مبنی بر ریزش دیوار بر روی یکی از اهالی چکنه، آمبولانس پایگاه اورژانس جاده ای عبدالله گیو به محل حادثه اعزام شد.

متخصص طب اورژانس ادامه داد: مصدوم که توسط مردم منطقه از زیر آوار خارج شده بود توسط تکنسین های اورژانس معاینه شد و به علت وجود آسیب های جدی و متعدد درخواست اعزام بالگرد جهت انتقال مصدوم داده می‌شود.

او ادامه داد: پس از انجام هماهنگی های لازم توسط مرکز ارتباطات اورژانس،  بالگرد به محل اعزام شد مصدوم پس از انتقال به نیشابور توسط یک دستگاه آمبولانس به مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی ۲۲ بهمن نیشابور منتقل شد.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی نیشابور افزود: این نهمین اعزام بالگرد اورژانس هوایی نیشابور در تیر ماه بوده که به دوازده نفر بیمار و مصدوم خدمات درمانی ارائه شده است.

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.